عکس-شاخص--گیوتینی
پنجره-گیوتینی

پنجره گیوتینی | پنجره پانوراما

در عصر مدرن، تکنولوژی سبب تغییر تمامی تجهیزات به سمت‌وسوی کاربردی‌تری گردیده است. شاید باور نکنید اما دیگر لازم نیست برای باز و بسته کردن پنجره‌ها از جای خود بلند شوید. پنجره گیوتینی از جدیدترین و مدرن‌ترین نسل پنجره‌ها تحت عنوان پنجره‌های برقی محسوب می‌شوند. پنجره‌های گیوتینی به نام پنجره پانارومایی نیز معروف هستند

تنوع بسیار بالا در ساختار پنجره‌ها سبب سردرگمی در انتخاب آنها شده است. امروزه با تلفیق تکنولوژی در ساختار پنجره‌ها می‌توان انواع پنجره‌های مدرن تولید نمود. پنجره‌های مدرن با ساختار ویژه و کاربردی سبب گردیده‌اند تا در هر مکان و شرایطی قابل نصب باشند.

حال سؤال اینجاست که پنجره‌های گیوتینی چگونه از راه دور قابل‌کنترل خواهند بود؟ پنجره‌های گیوتینی دارای چه ساختاری هستند؟ عملکرد آنها چگونه خواهد بود؟ اینها همگی سؤالاتی هستند که می‌خواهیم در ادامه با بررسی انواع پنجره گیوتینی قطب‌نما و کاربردهای آن بپردازیم

فهرست مطالب

پنجره گیوتینی یا پنجره پانوراما چیست؟

قبل از آشنایی با کارکرد، انواع و ساختار پنجره گیوتینی بهتر است با ماهیت آنها آشنا شویم. همه شما با ماهیت و کاربرد پنجره‌ها به‌خوبی آشنا هستید. پنجره روزنه‌های ورودی و خروجی یک ساختمان محسوب می‌شوند. بنابر نوع و ابعاد ساختمان تعداد و ابعاد آنها متفاوت خواهد بود.

از طرفی پنجره‌ها باتوجه‌به ساختار، نحوه باز و بسته‌شدن و متریال سازنده آنها از تنوع بسیار بالایی برخوردارند. پنجره گیوتینی نیز یکی از انواع همین پنجره‌های متنوع محسوب می‌شود. این پنجره‌ها از هر لحاظ با هر نوع پنجره‌ای که تابه‌حال دیده‌اید متفاوت خواهند بود. در واقع گیوتین برگرفته از اختراع پزشک فرانسوی جوزف گیوتین در سال ۱۷۸۹ است. جوزف مخترع یک ماشین به نام گیوتین بود که تشابه بسیاری با ساختار پنجره‌های گیوتینی امروزی داشت.

نحوه عملکرد و ساختار پنجره‌های گیوتینی برقی هستند و به‌راحتی با استفاده از ریموت باز و بسته می‌شوند. پنجره‌های گیوتینی فراتر از یک پنجره معمولی هستند. طراحی و ساخت این نوع پنجره‌ها توسط قطب‌نما با هر ابعاد و ویژگی‌های ظاهری قابل اجرا هستند. این پنجره‌ها دارای ساختار کشویی هستند که به‌صورت عمودی با استفاده از نیروی برقی باز و بسته می‌شوند.

اجزای تشکیل‌دهنده پنجره گیوتینی

پنجره‌های گیوتینی ساخته شده توسط قطب‌نما دارای ساختار ویژه و متفاوتی هستند. قطب‌نما با استفاده از جدیدترین و مجهز‌ترین تکنولوژی‌های روز دنیا اقدام به ساخت این نوع پنجره‌ها می‌نماید. پنجره‌های ساخته شده توسط قطب‌نما دارای ۴ قسمت اصلی هستند که عبارت‌اند از:

 • موتور پنجره

 • یراق‌آلات و اتصالات فلزی پنجره گیوتینی

 • شیشه‌های‌ پنجره

 • پروفیل‌های آلومینیومی چهارچوب اصلی پنجره

اجزای-تشکیل‌دهنده-درب-و-پنجره-گیوتینی-
موتور

موتور

موتور پنجره در واقع اصلی‌ترین عامل تشکیل‌دهنده یا به‌وجودآورنده پنجره‌های گیوتینی برقی هستند؛ از این‌رو موتور آنها بسیار حائزاهمیت است. بدون وجود موتور برقی، این دسته از پنجره‌ها عملاً وجود نخواهند داشت. هرچه توان و قدرت موتور پنجره بیشتر باشد ماندگاری و طول عمر بیشتری خواهد داشت.

برای ساخت پنجره‌های گیوتینی برای ساختمان‌ها و پروژه‌های بزرگ‌تر باید از موتورهای توانمندتر استفاده نمود. برای اجرای پنجره‌های خانگی و کوچک گیوتینی می‌توان از موتورهای کوچک‌تر و ساده‌تر نیز استفاده نمود.

یراق‌آلات و اتصالات

تمامی یراق‌آلات و اتصالات مورداستفاده در ساختار پنجره‌های گیوتینی فلزی هستند. اتصالات باید از کیفیت، استاندارد و مقاومت بسیار بالایی برخوردار باشند. کوچک‌ترین ایراد در ساختار یراق‌آلات و اتصالات این پنجره‌ها به‌راحتی در ساختار و عملکرد آن سبب اختلال خواهد شد.

باکیفیت نبودن اتصالات در آب‌بندی پنجره‌ها بسیار تأثیرگذار است. پنجره‌های گیوتینی به‌عنوان یک پنجره عایق معرفی شده‌اند. در صورت استفاده از اتصالات نامناسب به‌راحتی عایق‌بندی آنها زیر سؤال خواهد رفت. برای مثال یراق‌آلات و یا عایق‌بندی نامناسب سبب نفوذ عواملی همچون گردوغبار، هوای سردوگرم و رطوبت به داخل ساختمان می‌شود.

یراق قابل‌استفاده در ساختار پنجره‌های گیوتینی دارای دو نوع یراق‌های زنجیری یا تسمه‌ای هستند. یراق‌های زنجیری برای پنجره‌هایی که دارای ابعاد بزرگ‌تری هستند استفاده خواهد شد. یراق‌آلات تسمه‌ای برای پنجره‌های کوچک و خانگی مناسب خواهند بود. این نوع یراق بنا بر سایز و ابعاد پنجره‌ها برای افزایش طول عمر و کارکرد آنها انتخاب می‌شوند.

یراق‌آلات-و-اتصالات
شیشه-های-گیوتینی

شیشه‌های پنجره پانوراما

در طراحی و ساخت پنجره گیوتینی از شیشه‌های بسیار مستحکم و مقاوم در برابر ضربات و فشار استفاده می‌شود. شیشه‌های انتخابی برای ساخت این دسته از پنجره‌ها دارای حداقل ضخامت ۸ میلی‌متر و حداکثر ۲۰ میلی‌متر هستند.

صفحات شیشه‌ای برای ساخت پنجره‌های آلومینیومی باید حداکثر ابعادی معادل 4 متر عرض و 3 متر طول باشند. در ساخت پنجره‌های گیوتینی می‌توان از شیشه‌های ساده و رنگی نیز استفاده نمود. اغلب از شیشه‌های سکوریت با مقاومت و ایمنی بالا در ساخت آنها استفاده می‌شود.

چهارچوب آلومینیومی

چهارچوب اصلی، محفظه موتور، ریل‌ها و قاب پنجره از جنس پروفیل‌های آلومینیومی هستند. آلومینیوم دارای وزن سبک و در مقابل بسیار مستحکم است. پروفیل‌های آلومینیومی قابل‌استفاده برای ساخت این پنجره‌ها در رنگ‌های مختلف در قطب‌نما موجود هستند.

شما می‌توانید رنگ دلخواه خود را هماهنگ با ساختار و طراحی داخلی و نمای ساختمان انتخاب کنید. ازآنجاکه این پنجره‌ها دارای ساختار برقی هستند استفاده از پروفیل‌های آلومینیومی سبب گردیده تا عملکرد بهتر و مناسب‌تری داشته باشند.

چهارچوب-آلومینیومی

نحوه عملکرد پنجره‌های گیوتینی

همان‌طور که توضیح داده شد ساختار کنترلی و عملکرد این پنجره‌ها توسط موتور الکتریکی صورت می‎گیرد. علاوه بر تمامی موارد ذکرشده به‌عنوان اجزای اصلی پنجره‌های گیوتینی سیستم جک برقی یکی دیگر از اجزای مهم آنها محسوب می‎شود. جک برقی متصل به موتوربرقی این پنجره‌هاست و سبب حرکت‌دادن یا باز و بسته شدن صفحات شیشه‌ای می‌شود. بااستفاده از ریموت یا کنترل از راه دور موتوربرقی سبب حرکت‌دادن جک برقی در قسمت‌های طرفین صفحات شیشه‌ای خواهد شد. صفحات شیشه‌ای به‌صورت عمودی به سمت بالا یا پایین باز و بسته خواهند شد.

حالت‌های بازشونده در این نوع پنجره‌ها به شیوه‌های مختلفی صورت می‌گیرد. به عبارتی ساده‌تر بر اساس ابعاد صفحات شیشه‌ای یا نوع پنجره حرکت و نحوه بازشدن آنها متفاوت است. اما در نهایت به‌طورکلی نحوه باز شدن آنها به‌صورت اسلایدی و عمودی (بالا یا پایین) خواهد بود.

نحوه-عملکرد-درب-و-پنجره‌های-گیوتینی

انواع حالت‌های باز شدن پنجره گیوتینی عبارت‌اند از:

 • نحوه باز شدن به سمت بالا: اسلاید بالا ثابت

 • نحوه باز شدن به سمت مرکز: اسلاید مرکز ثابت

 • باز شدن به سمت پایین: اسلاید پایین ثابت

جهت باز شدن صفحات به هر سمت هدایت شود باید صفحه شیشه‌ای آن سمت به‌صورت ثابت طراحی شود. برای مثال زمانی که حالت‌های حالت بازشونده پنجره گیوتینی به سمت بالا طراحی گردد. اسلاید بالایی ثابت قرار می‌گیرد. ازاین‌رو زمان باز و بسته‌شدن پنجره تمامی صفحات دیگر به سمت اسلاید بالا حرکت و روی آن قرار خواهند گرفت

مزایای پنجره گیوتینی

هدف استفاده از تکنولوژی‌ها و تجهیزات بیشتر در ساختار پنجره‌های گیوتینی ایجاد آرامش و استفاده آسان از آنهاست. ماهیت اصلی و تشکیل‌دهنده این پنجره‌ها سبب اعطای مزایای بسیاری به‌عنوان یک پنجره گردیده است.

مهم‌ترین مزایا و دلایل انتخاب پنجره گیوتینی به شرح زیر هستند.

 • ایجاد آرامش یکی از مهم‌ترین دلایل و اهداف ساخت پنجره گیوتینی توسط قطب‌نما است. ساختار بازشونده و کنترلی این پنجره‌ها دارای سروصدایی بسیار ناچیز هستند.

 • نصب  پنجره‌های گیوتینی روش بسیار مناسب و آسانی برای تهویه هوای داخلی ساختمان است.

 • ساختار تشکیل‌دهنده و قطعات مورداستفاده در ساخت این پنجره‌ها سبب مبدل‌شدن آنها به یک عایق مناسب گردیده است. این پنجره‌ها از ورود هر نوع گردوغبار، هوای گرم یا سرد و در نهایت هدررفت انرژی جلوگیری خواهند کرد.

 • شما می‌توانید با استفاده از صفحات شیشه‌ای رنگی تابش نور را در محیط داخلی ساختمان متفاوت کنید. با نصب این درب و پنجره‌های مدرن نمای متفاوتی را به‌عنوان طراحی داخلی و حتی نمای بیرون ساختمان ایجاد خواهید کرد.

 • انعطاف‌پذیری یکی دیگر از مهم‌ترین مشخصه‌های پنجره گیوتینی محسوب می‌شود. انعطاف‌پذیری و سازگاری بالا در عملکرد و نصب این پنجره‌ها یک مزیت مهم محسوب می‌شود. به این عنوان شما می‌توانید این پنجره‌ها را برای خانه‌های مسکونی کوچک یا برج‌ها و ساختمان‌های تجاری اجرا کنید.

 • همچنین ناگفته نماند که پنجره‌های گیوتینی برای هر نوع شرایط آب‌وهوایی مناسب هستند. شیشه‌های قابل‌استفاده در این نوع پنجره در برابر شرایط جوی و دماهای مختلف بسیار مقاوم هستند.

از دیگر مزایای استفاده از پنجره گیوتینی عبارتند از:

 • دارای امنیت بالا و عدم باز شدن از سمت بیرون

 • عایق بسیار مناسب در برابر آلودگی‌های صوتی

 • دارای مقاومت بالا در برابر باد و طوفان

 • استفاده بهینه و صرفه‌جویی در مصرف انرژی‌ها

 • برخورداری از تنوع رنگی بالا و در نهایت

 • افزایش چشم‌انداز زیبا برای محیط افراد به دلیل استفاده از صفحات شیشه‌ای یک‌دست

مزایای-درب-و-پنجره-گیوتینی

معایب پنجره گیوتینی

مزایای بسیار پنجره‌های گیوتینی سبب افزایش محبوبیت آنها میان صاحبان ساختمان‌ها و حتی طراحان گردیده است. در مقابل معایب این دسته از  پنجره‌ها منحصراً از لحاظ کاربردی و ساختاری محسوب نمی‌شود. از جمله مهم‌ترین معایب پنجره‌های گیوتینی برقی بودن و یا قیمت بالای آنها است.

 به عبارتی ساده‌تر در صورت قطعی برق کنترل پنجره‌ها نیز به دلیل استفاده از نیروی الکتریکی مقدور نخواهد بود. از طرفی استفاده از موتور الکتریکی، یراق‌آلات باکیفیت و جک‌های برقی از قیمت بیشتری به نسبت درب و پنجره‌های معمولی برخوردارند. ازاین‌رو شما باید میزان بودجه خود را بر اساس خرید پنجره در نظر بگیرید.

پروژه های پنجره گیوتینی قطب نما

1s
کلوپ غواصی کیش

اسپایدر شیشه ای قوس دار

مرکز خرید باس چیتگر
مرکز خرید یاس چیتگر

اسپایدر شیشه ای فین گلس

ویلا لواسان
ویلا لواسان

اسپایدر شیشه ای فین گلس

مرکز موبایل غرب
مرکز موبایل غرب

اسپایدر شیشه ای کابلی

ایرانمال
ایرانمال

اسپایدر شیشه ای کابلی

کاربرد-درب-پنجره-گیوتینی

کاربرد پنجره گیوتینی

انعطاف‌پذیری بالای پنجره‌های گیوتینی سبب گردیده تا به‌راحتی از آنها در هر فضا و محیطی استفاده کرد. به عبارتی کاربرد و نصب پنجره‌های گیوتینی محدودیت مکانی خاصی ندارد و در هر ساختمانی قابل‌اجرا هستند. حالا باتوجه‌به قیمت بالای این دسته از پنجره‌ها اغلب در ساختمان‌های همچون:

 • هتل‌ها و رستوران‌های لوکس

 • نمایشگاه‌ها

 • خانه‌های ویلای چندطبقه

 • استخرها

 • اماکن تفریحی

 • کافی‌شاپ‌های بزرگ

 • ساختمان‌های تجاری

 • پنت‌هاوس

اجرا خواهند شد.

نحوه ساخت پنجره برقی

 همان‌طور که مطالعه نمودید پنجره‌های برقی نوعی از پنجره‌های هوشمند هستند. همچنین با تمامی اجزای این پنجره‌ها به‌خوبی آشنا شدید. حال بهتر است با مراحل ساخت یا نحوه تولید پنجره‌های برقی نیز آشنا شوید. در این قسمت مراحل مهم و اساسی تولید پنجره پانوراما را شرح خواهیم داد.

1. طراحی

طراحی اولین مرحله ساخت پنجره هوشمند است. در این مرحله طراحی ظاهری و ساختاری پنجره‌ها مشخص می‌گردد. طراحی شامل نقشه‌ها، ابعاد دقیق پنجره و نوع متریال به‌کاررفته برای تولید آنهاست.

طراحی-پنجره-هوشمند
انتخاب-متریال

2. انتخاب متریال

پس از تعیین نقشه بر اساس مشخصات و نوع پنجره طراحی شده باید متریال موردنظر انتخاب یا تأمین شود. در این مرحله یک تولیدکننده حرفه‌ای مطابق با استانداردهای موجود و مهم‌تر از همه ابعاد پنجره برقی متریال مصرفی را انتخاب می‌کند. قطعات و متریال مصرفی باید از کیفیت بالایی برخوردار باشند.

3. برش و آماده‌سازی

پس از انتخاب قطعات و متریال موردنیاز اولین مرحله ساخت پنجره متحرک آغاز می‌گردد. در این مرحله تمامی قطعات طبق اندازه‌های موجود در نقشه طراحی شده اولیه برش داده خواهند شد. برای مثال در این مرحله از تولید، مواردی همچون شیشه و پروفیل‌های فلزی برش داده می‌شوند.

برش-و-آماده‌سازی
اتصال-قطعات

4. اتصال قطعات

پس از برش چهارچوب اصلی و قطعات لازمه، همه آنها در این مرحله به‌وسیله جوش یا اتصالات پرسی به همدیگر متصل خواهند شد.

5. نصب شیشه‌ها

پس از آماده‌شدن چهارچوب اصلی شیشه‌های برش داده شده درون قاب‌ها قرار می‌گیرند. در این مرحله پس از نصب شیشه‌ها درون چهارچوب با استفاده از مواد سیلیکونی و عایق تمامی درزهای موجود مسدود می‌گردد.

نصب-شیشه-ها
اجرای-مکانیزم-حرکتی

6. اجرای مکانیزم حرکتی

در این مرحله نوبت به جذاب‌ترین قسمت ساخت پنجره‌های گیوتینی خواهد رسید. درواقع راه‌اندازی سیستم حرکتی سبب متمایزشدن پنجره هوشمند از معمولی گردیده است. درواقع در این مرحله تمامی بخش‌های مربوطه برای سیستم حرکتی برقی پنجره نصب می‌شوند. پیچیدگی این مکانیزم‌ها بنابر ابعاد و نوع پنجره متفاوت‌اند. برای مثال موتورهای برقی، جک، سنسورها ازجمله قسمت‌های هوشمند هستند.

7. تست نهایی

پس از اتمام تمامی مراحل و نصب سیستم حرکتی هوشمند، تمامی قسمت‌های اجرا شده کنترل و تست خواهند شد. تست و تنظیمات نهایی صرفاً جهت اطمینان از عملکرد بهینه و البته صحیح پنجره برقی صورت می‌گیرد.

تست-نهایی
نصب-پنجره

8. نصب پنجره

در نهایت پنجره آماده شده در محل موردنظر شما به‌صورت اصولی نصب می‌گردد.

تمامی مراحل ذکرشده برای تولید یک پنجره پانوراما تکرار می‌شود. این مراحل بسته به ابعاد پنجره به زمان و هزینه‌های متفاوتی نیاز دارد. ناگفته نماند در برخی موارد بسته به نوع مدل و طراحی پنجره تغییرات کوچکی در روند و ترتیب این مراحل صورت می‌گیرد.

انواع پنجره گیوتینی

پنجره‌های برقی یا هوشمند دارای مکانیزم کنترل از راه دور هستند که امکان باز و بسته‌شدن آنها را به‌صورت خودکار فراهم می‌کنند. پنجره‌های هوشمند به دلیل برخورداری از امکانات و ویژگی‌های مختلف بر اساس معیارهای گوناگونی دسته‌بندی می‌شوند. درواقع همه آنها در نهایت پنجره گیوتینی با سیستم حرکتی برقی هستند. اما در برخی موارد بر اساس نوع کاربرد یا طراحی می‌توانند متفاوت باشند.

انواع-پنجره-گیوتینی

در دسته‌بندی انواع پنجره هوشمند می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • انواع پنجره متحرک ازنظر نوع حرکت

 • انواع پنجره متحرک ازنظر نوع مکانیزم حرکتی

 • انواع پنجره متحرک ازنظر نوع کنترل

 • انواع پنجره متحرک ازنظر نوع کاربرد و استفاده

 • انواع پنجره متحرک ازنظر نوع طراحی و ویژگی‌های ظاهری

در این دسته‌بندی مشاهده می‌کنید که پنجره‌های پانوراما در اشکال و با امکانات گوناگونی طراحی و ساخته می‌شوند. برای مثال در دسته‌بندی آنها بر اساس نوع حرکت می‌توان به حرکت عمودی یا افقی اشاره نمود. بسته به محل نصب پنجره و حتی ابعاد آن جهت حرکت پنجره برقی مشخص می‌گردد.

در نوع مکانیزم می‌توان به پنجره‌های برقی با مکانیزم سیم‌بکسل و پنجره‌های برقی با مکانیزم هیدرولیکی یا پنوماتیک اشاره نمود.

با راه‌اندازی سیستم برقی می‌توان کنترل آنها را نیز به دو شیوه راه‌اندازی کرد. برای مثال شما می‌توانید با نصب حسگرهای حرکتی با استفاده از یک ریموت یا کنترل از راه دور آن را بازو بسته کنید. در حالتی دیگر شما می‌توانید با استفاده از کنترل دستی این نوع پنجره‌ها را باز و بسته نمایید.

بر اساس نوع کاربرد و نوع استفاده نیز پنجره‌های برقی را می‌توان به دسته‌های مختلفی تقسیم نمود.

در نهایت طراحی و ویژگی‌های ظاهری مانند طرح و رنگ چهارچوب نیز آنها را به دسته‌های مختلفی تقسیم خواهد کرد.

مراحل نصب پنجره هوشمند

نصب دقیق و اصولی پنجره‌های برقی بسیار اهمیت دارد. نصب اصولی این پنجره‌ها نقش بسیار مهمی را در عملکرد، ایمنی و مهم‌تر از همه طول عمر پنجره ایفا خواهند کرد. ازاین‌رو می‌خواهیم در این قسمت شما را با مهم‌ترین مراحل نصب پنجره هوشمند آشنا کنیم.

قبل از هر چیزی بهتر است بدانید اگر پنجره موردنظر برای یک ساختمان نوساز نصب گردد؛ کار آسان‌تر پیش خواهد رفت. اما در صورت نصب پنجره برقی برای ساختمان‌های قدیمی یا تعویض آنها با پنجره‌های معمولی مراحل کار دشوارتر می‌شود. همچنین اجرای اصولی مراحل طبق استانداردهای موجود بسیار حائز اهمیت است.

 1. آماده‌کردن محل نصب پنجره اولین مرحله نصب محسوب می‌شود. در این مرحله ابتدا بر اساس نوع ساختمان نوساز یا قدیمی اقدامات مختلفی انجام می‌گیرد. برای مثال برای تعویض پنجره باید جایگاه نصب را کاملاَ تمیز کنید. محل نصب پنجره برقی بایر عاری از هرگونه گردوغبار باشد. در مقابل برای ساختمان‌های نوساز اول باید زیرسازی سپس تمیزکاری لازم برای نصب چهارچوب صورت بگیرد.

 2. در مرحله دوم محل اتصالاتی همچون پیچ‌ها مشخص می‌شود. سپس با دریل یا تجهیزات لازمه محل اتصال پنجره و سوراخ کاری لازمه انجام می‌گیرد.

 3. پس از تعیین محل اتصالات، چهارچوب اصلی پنجره در جایگاه خود قرار می‌گیرد. پیچ‌ها یا هر نوع اتصال مورداستفاده در این قسمت برای فیکس کردن پنجره استفاده می‌شود.

 4. پس از نصب چهارچوب اصلی باید اطراف قاب پنجره و درزهای موجود به طور کامل با مواد عایق درزگیری شوند. همچنین در این مرحله با استفاده از چنین متریال‌هایی شیشه‌های پنجره را نیز در محل خود محکم‌تر خواهند کرد. این عوامل از لرزش و شکسته‌شدن شیشه‌های پنجره جلوگیری می‌کند.

 5. در نهایت باز و بسته کردن و عملکرد پنجره به طور کامل آزمایش می‌شود. در این مرحله باید اطمینان حاصل کنید که هیچ اختلالی در عملکرد پنجره برقی وجود ندارد.

نصب دقیق و اصولی پنجره‌های هوشمند نیازمند افرادی باتجربه و صدالبته دقت کافی است. نصب اصولی این پنجره‌ها به دلیل حساسیت و سیستم حرکتی هوشمند به مهارت بالایی نیاز دارد.

قیمت پنجره گیوتینی قطب‌نما

پنجره‌های گیوتینی بر اساس محل نصب، کاربرد و نیاز مشتریان در ابعاد مختلفی ساخته می‌شوند. همچنین می‌توان از انواع شیشه‌های پانارومائی، سکوریت یا شیشه‌های تک‌جداره یا دوجداره در ساخت آنها استفاده کرد.

از طرفی دیگر موتورهای برقی قابل‌استفاده در ساختار این پنجره‌ها دوباره بر اساس ابعاد پنجره‌ها متفاوت هستند. این موتورها نیز در نهایت بر اساس میزان کیفیت و برند با دیگر متفاوت خواهند بود. در نهایت می‌توان گفت که قیمت پنجره گیوتینی بر اساس پارامترهای تشکیل‌دهنده آنها تعیین‌ خواهد شد.

مهم‌ترین عوامل تعیین‌کننده قیمت این پنجره‌ها عبارت‌اند از:

 • ابعاد پنجره‌ها

 • تعداد پنجره‌های موردنیاز

 • میزان پروفیل آلومینیومی مصرفی

 • میزان حجم شیشه‌ها و تعداد جداره‌های آن

 • نوع شیشه‌های مورداستفاده

 • کیفیت تمامی تجهیزات مورداستفاده

 • تعداد یراق‌آلات

 • دستمزد تیم سازنده و تیم اجرایی

 • قیمت روز صفحات شیشه‌ای و پروفیل‌های آلومینیومی

در نهایت قیمت نهایی پنجره‌های شما براساس این پارامترها مشخص خواهد شد. شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت انواع پنجره گیوتینی با کارشناسان ما در قطب‌نما تماس حاصل فرمایید.

قیمت--پنجره-گیوتینی-قطب‌نما

طراحی ساخت و اجرای پنجره گیوتینی با قطب‌نما

در صورتی که تصمیم به خرید پنجره‌ گیوتینی گرفته‌اید؛ با قطب‌نما می‌توانید یک خرید ساده را تجربه کنید. این مجموعه از صفرتاصد طراحی، اندازه‌گیری‌ دقیق، انتخاب متریال، ساخت اصولی و در نهایت نصب آنها همراه شما خواهند بود. خدمات قطب‌نما به طور کاملاً حرفه‌ای و با استفاده از تجهیزات به‌روز و افرادی باتجربه و زبده ارائه داده می‌شود.

مجموعه قطب‌نما سازنده انواع پنجره‌های آلومینیومی، پنجره‌های گیوتینی و سازه‌های شیشه‌ای با بالاترین میزان کیفیت و دقت هستند. سازه‌های ساخته شده توسط قطب‌نما دارای تضمین و گارانتی کیفیت کالا خواهند بود. همچنین این پنجره‌ها دارای بالاترین کیفیت و مهم‌تر از آن امنیت هستند. شما می‌توانید با خیال آسوده تمامی نیازهای ساختمانی خود را از این مجموعه خریداری نمایید.

انتخاب پنجره‌ها برای ساختمان‌ها علاوه بر کاربرد و ماهیت ساختاری آنها می‌توانند در زیبایی نما نیز تأثیرگذار باشند. شما می‌توانید با مراجعه به درگاه اینترنتی ما انواع مختلف پنجره‌ای گیوتینی را مشاهده نمایید. با مشاهده این محصولات می‌توانید کیفیت آن را با سازندگان دیگر مقایسه کنید. ما در قطب نما مجری بسیاری از پروژه‌های مطرح در داخل و خارج از کشور بوده‌ایم. همچنین این اطمینان را به شما خواهیم داد که کیفیت و دربرابر آنها قیمت متفاوتی را از ما دیافت خواهید کرد.

درباره گروه معماری قطب نما

گروه مهندسی و معماری قطب‌نما در زمینه طراحی و اجرای مهندسی انواع ساختمان¬ها با کاربری متفاوت، خدمات حرفه ای و تخصصی خود را ازجمله؛ انواع نماهای شیشه‌ای، آسانسورها، هندریل و پارتیشن شیشه‌ای و علی‌الخصوص طراحی، ساخت و اجرای انواع درب و پنجره آلومینیومی ارائه می دهد. مجموعه مهندسی قطب¬نما، تمامی مراحل پروژه موردنظر را از طراحی تا اجرا به شکلی جامع و اصولی ارائه می‌دهد. شایان‌ذکر است قطب‌نما نمونه‌ای کامل از یک شرکت معماری است، چراکه تأمین و تولید تمامی متریال و مصالح این خدمات را نیز برعهده می‌گیرد. باتوجه‌به تخصص و تجربه قطب‌نما می‌توانید اطمینان حاصل کنید که خدماتی باکیفیت و حرفه‌ای را با آنها تجربه خواهید کرد.

5/5 - (7 امتیاز)
Call Now Button