گسکت

گسکت پنجره

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

گسکت پنجره (محصول پنجره)

گسکت پنجره به‌عنوان یکی دیگر از اجزای تشکیل‌دهنده پنجره‌ها محسوب می‌شوند. این نوارها باتوجه‌به ابعاد، ساختار و نوع پروفیل پنجره در قطب‌نما کاملاً سفارشی است و طبق پروژه شما طراحی و ساخته می‌شود. ناگفته نماند این محصول از قطب‌نما دارای تنوع بسیار بالایی است و بنابر شرایط محیطی و نوع آب‌بندی پنجره می‌توانید آنها را انتخاب نمایید.

استفاده از گسکت پنجره به‌عنوان اجزای آب‌بندی و هوابندی یکی از روش‌های مؤثر برای جلوگیری از ورود گردوغبار به داخل ساختمان است. این نوارها و گسکت‌ها به طور معمول در محل اتصال دو قسمت پنجره (مانند اتصال فریم پنجره به شیشه) قرار می‌گیرند. آنها به عنوان یک راهکار انعطاف‌پذیر برای مهار و یا سد کردن نقاط ناقص در اطراف پنجره عمل می‌کنند.

این کار تا حد زیادی می‌تواند مانع نفوذ هوا، آب، و گردوغبار به داخل فضا شود و از افزایش هزینه‌های گرمایشی و سرمایش ناشی از افزایش انتقال حرارت و نیز از تغییرات آب‌وهوایی در داخل ساختمان جلوگیری کند. این روش همچنین می‌تواند به بهبود عایق‌بندی صوتی نیز کمک کند.

گسکت پنجره

کاربرد و ویژگی‌ها

 نوار آب‌بندی یا گسکت که برای استفاده درب و پنجره‌ها استفاده می‌شود اغلب از جنس‌هایی مانند سیلیکون یا پلیمرهای مرغوبی ساخته می‌شوند. به این دلیل که مقاومت مناسبی در برابر شرایط جوی دارند و انعطاف‌پذیری لازم را برای سازگاری با تغییرات دما و فشار فراهم می‌کنند. براین‌اساس مهم‌ترین نوارهای آب‌بندی گسکت پنجره در قطب‌نما عبارت‌اند از:

کاربرد و ویژگی ها

 نوارهای epdm: این نوع نوار ازجمله باکیفیت‌ترین و رایج‌ترین گسکت‌های پنجره محسوب می‌شوند. ساختار این نوع گسکت در قطب‌نما دارای طول عمر بالا و مقاوم در برابر شرایط آب‌وهوایی مختلف است. این نوارها دارای ظاهر مشکی رنگ هستند و تنوع رنگی ندارند. از این نوع گسکت در قطب‌نما می‌توانید برای آب‌بندی و هوابندی انواع پنجره‌های آلومینیومی، upvc، و پنجره آلومینیومی دوجداره استفاده نمایید.

 نوار tpe: این نوع گسکت در قطب‌نما در انواع رنگ‌های دلخواه شما عرضه می‌شود. نوار گسکت tpe برای آب‌بندی پنجره‌های دوجداره مورداستفاده قرار می‌گیرند. ساختار این نوع گسکت دوجزئی است که سبب محبوبیت آنها گردیده است.

 نوار سسیلیکونی: یکی از انواع نوارها، شیوه‌ها یا گسکت‌های قدیمی، نوار سیلیکونی هستند. این نوارها نیز در فروشگاه اینترنتی قطب‌نما به‌صورت رنگی به مشتریان عرضه می‌گردد. این نوع گسکت‌ها اغلب برای پنجره‌های کرتین وال مورداستفاده قرار می‌گیرند و می‌توانند برای مدت کوتاهی سیستم عایقی پنجره را بهبود ببخشند.

 نوار pvc: یکی دیگر از انواع گسکت قطب‌نما نوارهای لاستیکی pvc هستند. شما می‌توانید این نوع گسکت را با تنوع رنگی بالا از قطب‌نما تهیه نمایید. حین انتخاب هرکدام از این موارد باید به آب‌وهوا و شرایط محیطی منطقه موردنظر توجه نمایید.

گسکت‌های قطب‌نما جهت افزایش کیفیت و کارایی پنجره‌ها ساخته می‌شوند. این محصولات با نصب در اطراف چهارچوب پنجره یا پروفیل‌های آن به‌شدت ضریب عایقی پنجره را افزایش می‌دهند. مهم‌ترین مشخصه گسکت‌های قطب‌نما طول عمر بالا و بازگشت‌پذیری آنها به حالت اولیه است. این ساختارها با وجود تنش‌های محیطی و دمایی در کمترین زمان ممکن به حالت اولیه خود بازمی‌گردند.

خرید گسکت پنجره

 فروشگاه اینترنتی قطب‌نما مرجعی قابل‌اعتماد برای تهیه اجزا و یراق‌آلات موردنیاز برای ساخت انواع پنجره است. تمامی موارد ذکر شده در فروشگاه اینترنتی قطب‌نما موجود است و می‌توانید به کمک شیوه‌های خرید آنلاین و حضوری از کیفیت و قیمت مناسب این محصولات بهره‌مند شوید.

بدون امتیاز
Call Now Button