گاز-آرگون

گاز آرگون پنجره

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

گاز آرگون پنجره

پنجره‌های دوجداره و سه جداره به‌عنوان ساختارهایی عایق در ساختمان تلقی می‌شوند. جالب است بدانید که ساختار عایقی این پنجره‌ها حاصل استفاده از یراق‌آلات و متریال ویژه‌ای است که سبب اعطای چنین ویژگی به این محصولات گردیده است. گاز آرگون یکی از همین متریال‌های ویژه‌ای است که استفاده از آن خاصیت عایقی پنجره‌ها را به طور چشمگیری افزایش می‌دهد.

این گاز در ساختار پنجره‌های دوجداره و سه جداره مابین صفحات شیشه‌ای قرار می‌گیرد. ازآنجاکه امروزه در اغلب ساختمان‌های نوساز و حتی شرایط بازسازی ساختمان‌ها از پنجره‌های چند جداره استفاده می‌شود، این پنجره‌ها از اهمیت بالایی برخوردار هستند. گاز آرگون به‌عنوان عنصری مؤثر در افزایش عایقی بودن پنجره‌های دوجداره و سه جداره بسیار تأثیرگذار هستند. با افزایش خاصیت عایقی، پنجره‌ها می‌توانند در برابر صدا و حرارت آرامش بیشتری را در ساختمان فراهم کنند.

چه به‌عنوان سازنده و چه خریدار گاز آرگون می‌توانید این گاز را در قطب‌نما برای استفاده در بین لایه‌های شیشه‌ای خریداری نمایید. در قطب‌نما تمامی اجزا و متریال‌های لازم برای ساخت و طراحی انواع پنجره موجود است. فقط کافی است به فروشگاه اینترنتی قطب‌نما مراجعه کرده و محصول موردنیاز را خریداری نمایید.

گاز آرگون

ویژگی‌ها و کاربرد

استفاده از شیشه دوجداره با گاز آرگون در میان فضای داخلی آنها یکی از عوامل مهم در بهبود عملکرد عایق حرارتی پنجره‌های دوجداره است. گاز آرگون به‌عنوان یک ماده با خصوصیات عایق حرارتی بهتر نسبت به هوا عمل می‌کند. این گاز، به دلیل وزن مولکولی بالا و خواص عایقی فوق‌العاده‌ای که دارد، می‌تواند انتقال حرارت از یک سمت به سمت دیگر را به طور مؤثر کاهش دهد و حتی به صفر برساند.

 با افزودن گاز آرگون میان فضای دوجداره شیشه، انتقال حرارت از داخل به بیرون یا بالعکس به‌شدت کاهش می‌یابد که منجر به افزایش عملکرد عایق حرارتی پنجره می‌شود. علاوه بر این، استفاده از گاز آرگون همچنین می‌تواند به بهبود عملکرد عایق صوتی پنجره کمک کند، زیرا این گاز نیز به‌عنوان یک عامل عایق صوتی عمل می‌کند.

ویژگی ها و کاربردها

بنابراین، این ترکیب در بین شیشه دوجداره می‌تواند سبب افزایش عملکرد و بهبود در کارایی حرارتی و صوتی پنجره‌ها را به دنبال داشته باشد، و به‌راحتی در حفظ راحتی و سکوت در داخل فضاها کمک نماید. این گاز دارای ماهیتی بدون بو، مزه، رنگ و کاملاً غیر آتش‌زاست.

گاز آرگون به‌عنوان یک گاز پرکننده عملکرد صوتی و حرارتی پنجره‌ها را به طور چشمگیری افزایش می‌دهد. زمانی که ساختار فضای خالی شیشه‌ها از این گاز پر می‌شود علاوه بر افزایش ضریب عایقی پنجره از تجمع بخار، ایجاد قطرات آب مابین فضایی خالی شیشه‌ها نیز جلوگیری می‌کنند.

 تهیه این گاز از قطب‌نما بسیار آسان و البته مقرون‌به‌صرفه است. شما حتی می‌توانید گاز آرگون را به صورت صنعتی در حجم بالا از قطب‌نما تهیه نمایید. استفاده از این گاز درون ساختار پنجره‌های دو و سه جداره حداقل ۲۰ سال دارای کارایی و عملکرد مناسب و بهینه است.

خرید گاز آرگون

 استفاده از نوع گاز و میزان کیفیت آن در فضای خلأ صفحات شیشه‌ای پنجره‌های دوجداره و سه جداره در میزان عملکرد آنها به‌عنوان ساختاری عایق بسیار تأثیرگذار است. اگر می‌خواهید در این زمینه خریدی مطمئن و قابل‌اطمینان داشته باشید، قطب‌نما به‌طورقطع مرجعی مطمئن برای شماست. از طریق مراجعه حضوری و آنلاین می‌توانید هر حجمی از این گاز را خریداری نمایید.

بدون امتیاز
Call Now Button