کانکتور

کانکتور کرتین وال

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

کانکتور

کانکتورها یکی از قطعات اساسی و حیاتی در اجرای نمای شیشه‌ای کرتین وال هستند. این اجزا نقش بسیار مهمی را در اتصال و اجتماع قطعات مختلف در اجرای سیستم‌های مختلف نمای کرتین وال ایفا می‌کنند. بااین‌وجود مجموعه قطب‌نما به‌عنوان یکی از پیشروهای صنعت ساختمان و تولیدکننده قطعات اجرایی انواع نماهای ساختمانی باتوجه‌به نیاز پروژه‌های مختلف انواع مختلفی از کانکتورها را ارائه می‌دهند.

کانکتورهای تولید شده توسط قطب‌نما با استانداردهای بین‌المللی کاملاً سازگار و با طراحی دقیق دارای بالاترین انطباق با سایر قطعات این نما هستند. با توجه در تنوع در طرح، اندازه و ضخامت این قطعات در قطب‌نما می‌توان باتوجه‌به نیازهای خاص هر پروژه کانکتورهای مناسب را انتخاب و به‌راحتی از قطب‌نما خریداری نمود.

این قطعات علاوه بر ایجاد اتصالی محکم و پایدار از نظر ظاهری می‌توانند با ایجاد هماهنگی با سایر قطعات دیگر به ایجاد ظاهر یک دسته نمای ایجاد شده کمک کنند. باتوجه‌به اهمیت و وظایف مهمی که کانکتورها در سیستم اجرایی نمای کرتین وال دارند خرید این قطعه از مجموعه قطب‌نما می‌تواند گزینه قابل‌اعتماد و مناسب برای پروژه‌های ساختمانی شما باشد.

کانکتور

کاربرد و ویژگی‌های کانکتور کرتین وال در نما

ازآنجاکه کانکتورها برای اتصال قطعات اصلی نمای کرتین وال استفاده می‌شوند، میزان کیفیت و مهم‌تر از آن نحوه نصب و اجرای آن در نما بسیار حائز اهمیت است. این قطعات ارتباطات محکمی را بین اجزای مختلف سیستم این نمای شیشه‌ای بوجود می‌آورند و به تثبیت و استحکام آن کمک می‌کنند. قطعات کانکتور به طور معمول از فلزات محکم و مستحکمی همچون فولاد ساخته می‌شوند. ساختار آنها دارای چند جایگاه پیچ و مهره است که به صورت متقارن ساخته می‌شوند.

 این قطعات به دو شیوه کانکتورهای فیکس و کانکتورهای کشویی تولید و عرضه می‌شوند. شما نیز می‌توانید متناسب با نوع سیستم پروژه اجرایی و نیاز ساختمان هر کدام از این کانکتورها را برای تنظیم و تثبیت قطعات انتخاب نمایید. درصورتی‌که بخواهید قطعات را به‌صورت ثابت به یکدیگر متصل کنید، باید از کانکتورهای فیکس و برای اتصال‌های قابل‌تنظیم و خارج‌کردن آسان از سیستم نما از کانکتورهای کشویی استفاده کنید. مهم‌ترین وظیفه کانکتورها اتصال قطعات اصلی لامل‌ها یا همان مولیون و ترنزوم‌ها در نمای کرتین وال هستند.

کاربرد-و-ویژگی‌های-کانکتور-در-نما

باتوجه‌به استفاده از کانکتورها لامل‌های مختلف در این سیستم به طور مطمئن و محکم به یکدیگر متصل می‌شوند. اتصال محکم این ساختارها به‌وسیله کانکتورها سبب می‌گردد اتصالی پایدار و بدون لغزش در سیستم نمای کرتین وال به وجود آید.

همچنین استفاده از این قطعات به اجرای دقیق‌تر و بهبود عملکرد سیستم یراق‌آلات دیگر نما کمک می‌کند. این قطعات به‌راحتی قابل‌تنظیم و تعویض هستند و این امکان را فراهم می‌کند که در صورت نیاز قسمت موردنظر به‌راحتی تعمیر شود.

 کانکتورهای ساخته شده در قطب‌نما علاوه بر ساختار، دارای ضخامت و ابعاد متفاوتی هستند و متناسب با محل نصب آنها انتخاب می‌شوند. شما می‌توانید این قطعات را متناسب و هماهنگ با سایر اجزای نمای شیشه‌ای به‌صورت سفارشی از قطب‌نما خریداری نمایید.

خرید کانکتور نما از قطب‌نما

اکنون شما می‌توانید به‌سادگی و راحتی از طریق درگاه اینترنتی قطب‌نما انواع کانکتورهای نمای کرتین وال را خریداری نمایید. با مراجعه به سایت قطب‌نما می‌توانید انواع مختلف کانکتورها را در ابعاد، اندازه و انواع مختلف کشویی و فیکس مشاهده نمایید.

سپس به‌راحتی می‌توانید از همین درگاه سفارش خود را به‌صورت آنلاین ثبت نمایید. این روند خرید در قطب‌نما سبب صرفه‌جویی در هزینه‌ها و زمان اضافی خواهد شد و شما در کمترین زمان ممکن محصولات خود را تحویل می‌گیرید. از طرفی قطب‌نما خود به‌عنوان مجری اصلی نمای کرتین وال با بهره‌گیری از متریال اولیه مرغوب محصولاتی باکیفیت را با قیمتی مناسب به شما ارائه می‌دهد.

5/5 - (2 امتیاز)
Call Now Button