کانکتور یراق الات اسپایدری

کانکتور اسپایدر

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

کانکتور

نمای شیشه‌ای اسپایدر یکی از راه‌حل‌هایی است که به‌راحتی می‌توانید با استفاده از خاصیت شفافیت شیشه از مناظر بیرون ساختمان لذت ببرید. نمای شیشه‌ای اسپایدر نمای محبوبی است که در عین زیبایی به طور قابل‌توجهی سبب کاهش اتلاف انرژی و هزینه‌های مصرفی ساختمان می‌شود. برای اجرای این نمای زیبا باید قطعات و اجزای بسیاری در کنار همدیگر قرار بگیرند تا نمای اسپایدر به وجود بیاید.

یکی از اجزا و قطعات بسیار مهم در این نما، کانکتورها هستند. کانکتور یک جز ساده و معمولی یا صرفاً یک یراق‌آلات مصرفی در اجرای نمای اسپایدر نیست. کانکتورها از اصلی‌ترین اجزا و یراق‌آلات نمای شیشه‌ای اسپایدر محسوب می‌شوند. این قطعات نقش بسیار مهمی را در امنیت و استحکام اجرایی نما ایفا خواهند کرد.

قطعات کانکتور در قطب‌نما همانند تمامی اجزای موردنیاز برای اجرای کامل نمای شیشه‌ای اسپایدر در اندازه‌های متفاوت و صدالبته با بالاترین میزان کیفیت ارائه داده می‌شوند. سایز و ابعاد این قطعات در قطب‌نما به‌صورت سفارشی نیز امکان‌پذیر  است. شما می‌توانید بر اساس قطر لوله سازه نما و نیاز پروژه موردنظر ابعاد و ساختار کانکتورها را به‌صورت سفارشی از ما خریداری نمایید.

کانکتور-(محصولاتصفحه توضیحات کامل- اسپایدر)

کاربردها و ویژگی

یکی از مهم‌ترین مراحل اجرای نمای اسپایدر زیرسازی نما و پس از آن آماده‌شدن سازه اصلی نماست. بر اساس نوع نمای اسپایدر ساختار و اسکلت اصلی نما چه به‌صورت ستون چه میله‌های فلزی ابتدا نصب خواهند شد. پس از آن نوبت به اتصال و نصب یراق‌آلات مربوط به نصب صفحات شیشه‌ای می‌رسد. کانکتورها مهم‌ترین و اولین مرحله برای آماده‌کردن و نصب یراق‌آلات ترکیبی برای نصب شیشه‌های نما هستند.

کاربردها-و-ویژگی

کانکتورها بر اساس نوع سازه نما به کمک پیچ یا جوش به بدنه اصلی نما وصل خواهند شد. با اتصال این قطعات به‌راحتی مراحل نصب و قرارگیری صفحات شیشه‌ای نیز صورت می‌گیرد.

 این قطعات با دو آلیاژ ۳۰۴ و ۳۱۶ استیل استنلس ساخته می‌شوند. در قطب‌نما این قطعات با توجه به قوانین و استانداردهای جهانی تولید و به بازار عرضه می‌شوند. کانکتورها بر اساس نوع و سازه اصلی نما دارای قطرهای متفاوتی هستند. ساختار انتهایی این یراق‌آلات به‌صورت ته صاف و همچنین به‌صورت سفارشی قابل تراش هستند.

این قابلیت سبب می‌گردد بنابر نوع سازه نما بدون هیچ فضای خالی آن را به ستون‌های سازه نما متصل نمایید (جوش کنید). شایان‌ذکر است که این قطعات کاملاً ضدزنگ بوده و در مقابل شرایط آب‌وهوایی و فشارهای بالا از استحکام خوبی برخوردار هستند. ساختار ظاهری این قطعات بسته به نوع آلیاژ به‌کاررفته در ساخت آنها به‌صورت مات یا براق ساخته می‌شوند.

خرید کانکتور اسپایدر

 قطب‌نما از معتبرترین تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان قطعات و یراق‌آلات نمای اسپایدر همچون کانکتورها هستند. این ساختارها به‌صورت سفارشی و تولیدات آماده قابل‌عرضه و فروش هستند. ازجمله راه‌های ارتباطی متنوع، ثبت سفارش آسان و ارسال به سرتاسر کشور از مهم‌ترین مزایای خرید از قطب‌نما محسوب می‌شود.

بدون امتیاز
Call Now Button