پروفیل-آلومینیومی-ترمال‌بریک

پروفیل آلومینیومی ترمال بریک

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

پروفیل آلومینیومی ترمال بریک

 پروفیل آلومینیومی ترمال‌بریک، یک عنصر عایقی عالی است که بین فریم خارجی و داخلی پنجره آلومینیومی قرار می‌گیرد. این عنصر جلوی اتلاف انرژی را می‌گیرد با جداسازی فریم خارجی از فریم داخلی، از انتقال حرارت جلوگیری می‌کند. در واقع، اصطلاح ترمال‌بریک به معنای شکست حرارتی است و با افزودن پروفیل آلومینیومی دارای عایق پلی‌آمیدی، از انتقال حرارت و سرما بهتر جلوگیری می‌کند.

 در نواحی سردسیر، شرایط زمستانی بسیار سخت و سرد است که پنجره‌های ساخته شده از چوب و آهن به دلیل آسیب‌پذیری نسبت به رطوبت و پوسیدگی، مناسب نیستند. اما پروفیل آلومینیومی ترمال‌بریک این مشکل را حل می‌کند و علاوه بر این، از مزایای دیگری مانند تنوع رنگ، استحکام، وزن سبک و… برخوردار است. با عمر تقریبی ۵۰ سال، این پروفیل‌ها نه‌تنها دوام بیشتری دارند؛ بلکه بعد از اتمام عمر مفید، از قابلیت بازیافت و بهبود دوباره در محیط‌زیست برخوردار هستند.

 مجموعه قطب‌نما تولیدکننده برتر انواع پروفیل آلومینیومی ترمال‌بریک در کل کشور است. پروفیل‌های عرضه شده در قطب‌نما ازجمله باکیفیت‌ترین پروفیل‌های ترمال‌بریک در بازار است.

پروفیل-آلومینیومی-ترمال‌بریک-(محصولات-پنجره)

ویژگی و کاربردها

 پروفیل‌های آلومینیومی ترمال‌بریک با ساختار منعطف و شکل‌پذیر خود برای ساخت انواع درب و پنجره دوجداره و سه جداره مورداستفاده قرار می‌گیرند. این پروفیل به‌عنوان عنصری عایق مابین فریم خارجی و داخلی درب و پنجره‌ها از انتقال حرارت و صدا جلوگیری خواهد کرد. ساختار بی‌نظیر این پروفیل‌ها سبب گردیده تا از آنها در صنایع مختلف و بخصوص ساختمان سازی بهره برد. پروفیل آلومینیومی ترمال قابل استفاده در انواع ساختمان‌های اداری، مسکونی، عمومی، رفاهی، آموزشگاهی، تجاری و… هستند.

بااین‌وجود مهم‌ترین مشخصات و مزایای پروفیل آلومینیومی ترمال در قطب‌نما عبارت‌اند از:

ویژگی-و-کاربردها ترمال بریک
 • باتوجه‌به خواص عایقی و مقاومت به دما و رطوبت که پروفیل آلومینیومی ترمال‌بریک دارد، کاربرد آن در مناطق با شرایط جوی سخت، مانند مناطق سردسیر، بسیار مفید است.

 • این پروفیل‌ها به‌عنوان جایگزین مناسبی برای پنجره‌های چوبی و آهنی در شرایط جوی دشوار شناخته شده‌اند، زیرا از رطوبت، پوسیدگی و سایر خطرات جوی محافظت می‌کنند و همچنین انتقال حرارت و سرما را بهتر کنترل می‌کنند.

 • به‌علاوه، پروفیل آلومینیومی ترمال‌بریک به دلیل استحکام، مقاومت در برابر خوردگی، و دوام بالا، در صنعت ساختمان و فضای باز هم مورداستفاده قرار می‌گیرد، به‌طوری‌که می‌توان آن را در ساختمان‌ها، پل‌ها، و سازه‌های دیگری مشاهده کرد.

 • ساختارهای خاص این پروفیل‌ها امکان نصب آسان و سریع را برای مجریان و کاربران این محصولات فراهم می‌کند.

 • برخورداری از وزن سبک

 • قابلیت رنگ‌آمیزی آسان با شیوه‌های رنگ‌امیزی مختلف مانند رنگ‌های کوره‌ای

 • تنوع در طراحی و اجرا

 • امکان حمل‌ونقل آسان

 • دارای بدنه ضدحریق

 • این پروفیل‌ها به‌عنوان محصول دوستدار محیط‌زیست شناخته شده‌اند. چراکه به طور کامل قابل‌بازیافت هستند.

 • با این پروفیل‌ها می‌توان انواع درب و پنجره تک‌حالته، دوحالته، رومی، طرح‌های گرد کامل، هلالی و فولکس‌واگنی را به‌راحتی اجرا نمود.

ویژگی-و-کاربردها2

خرید پروفیل آلومینیومی ترمال

 خرید پروفیل آلومینیومی ترمال بریک در قطب‌نما کاملاً به‌صورت سفارشی صورت می‌پذیرد. شما می‌توانید انواع پروفیل آلومینیومی ترمال را با اندازه، ابعاد، ضخامت، طول و رنگ دلخواه سفارش دهید. برای سفارش و خرید این محصول با جود راه‌های ارتباطی فراوان با قطب‌نما هیچ نگرانی بابت تحویل محصول موردنیاز نداشته باشد. سفارش موردنیاز شما در کمترین زمان ممکن آماده و به شما تحویل داده می‌شود.

بدون امتیاز
Call Now Button