لولا

لولا پنجره

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

لولا پنجره

 لولاها به‌عنوان یکی از اجزای مهم در پنجره‌های دوجداره، نقش بسیار مهمی را در عملکرد و کیفیت پنجره ایفا می‌کنند. لولا یکی از معروف‌ترین و مهم‌ترین یراق‌آلات در پنجره‌های دوجداره است و در انواع مختلف پنجره‌ها، نیز استفاده می‌شود. تحمل وزن و فشار لنگه پنجره از جمله ویژگی‌های مهمی است که باید در انتخاب و کیفیت لولاها درنظرگرفته شود. لولاهای باکیفیت و قابلیت تحمل وزن مناسب، به پایداری و عملکرد بهتر پنجره‌های دوجداره کمک می‌کنند. بدون شک کیفیت لولای پنجره دوجداره بسیار اهمیت دارد و انتخاب لولای باکیفیت می‌تواند از مشکلاتی مانند کج‌شدن پنجره، شکستن لولا یا جداشدن شیشه از لنگه جلوگیری کند. انتخاب لولای باکیفیت و استاندارد می‌تواند به دوام و عملکرد بهتر پنجره‌های دوجداره کمک کند و از نیاز به تعمیرات مکرر و هزینه‌های اضافی جلوگیری کند. بااین‌وجود ما در مجموعه قطب‌نما انواع یراق‌آلات پنجره و بخصوص انواع لولا پنجره را با بالاترین میزان کیفیت عرضه می‌کنیم.

لولا-پنجره-(محصولات-پنجره دوجداره)

ویژگی‌ها و کاربرد

 لولای پنجره‌ها از معروف‌ترین قطعات کاربردی در هر پنجره‌ای محسوب می‌شوند. این یراق‌آلات سبب حرکت پنجره‌ها حول یک محور خاص می‌شوند. حال با وجود این کاربرد می‌توان گفت که اکثر پنجره‌ها دارای لولا هستند. برای مثال بر اساس نوع ساختار و طراحی پنجره‌ها می‌توان به انواع لولاهای تک حالته، دوحالته، کلنگی، سایبانی و… اشاره نمود.

از طرفی دیگر بر اساس ماهیت این قطعات لولاهای عرضه شده در قطب‌نما داری دو نوع لولاهای ثابت و قابل‌تنظیم هستند. نوع ثابت از ساده‌ترین نوع لولاهای پنجره‌ای محسوب می‌شوند و بر اساس سایزهای مختلف دارای انواع لولا ثابت ۷۰، ۸۰ و لولای ۱۰۰ هستند.

برای نصب این لولاها باید ساختار سیخ یا تسمه‌های لولا همانند یک میله درون ساختار آن قرار بگیرد تا استحکام و ثبات خود را حفظ نماید.

 در نوع لولاهای قابل تنظیمی قطب‌نما نیز می‌توانید به‌راحتی آنها را تنظیم یا رگلاژ نمایید. برای نصب این لولاها نیازی به ساختار میله یا سیخ لولا نیست. این لولاها دارای شاخک‌هایی هستند که با استفاده از پیچ‌ومهره به بدنه پنجره وصل می‌شوند. پیج تنظیمی نیز درون ساختار لولا قرار دارد و به‌راحتی قابل‌تنظیم است.

ویژگی‌ها-و-کاربرد لولا پنجره

لولاهای ساخته شده در قطب‌نما اغلب دارای ماهیت فلزی با یک روکش مناسب هستند. این لولاها با ساختار ابعاد و ویژگی‌های مختلفی موجود هستند.

 این لولاها برای باز و بسته‌شدن صحیح و صاف لنگه پنجره از اهمیت بسیاری برخوردار هستند. تأثیر لولا بر روی عملکرد و کارایی پنجره بسیار زیاد است و استفاده از لولای باکیفیت می‌تواند به دوام و کارایی بهتر پنجره کمک کند.

 علاوه بر این، لولا پنجره دوجداره نقش مهمی در تحمل وزن شیشه و لنگه پنجره نیز ایفا می‌کند. لولا باکیفیت و مناسب، می‌تواند وزن شیشه و لنگه را به طور مؤثری تحمل کند و از احتمال هرگونه آسیبی به ساختار کلی پنجره جلوگیری کند.

 به‌طورکلی، اهمیت استفاده از لولای باکیفیت و استاندارد در پنجره‌های دوجداره بسیار بالاست زیرا عملکرد صحیح پنجره و همچنین ایمنی و دوام آن به طور مستقیم به کیفیت و عملکرد لولا وابسته است.

خرید لولا پنجره

 اگر می‌خواهید پنجره ساختمان موردنظرتان را با بالاترین بازدهی و طول عمر نصب نمایید در انتخاب لولاهای آن نهایت دقت را به خرج دهید. ما در قطب‌نما انواع لولای پنجره‌های تک‌جداره دوجداره را متناسب با انواع حالت‌های بازشو ارائه می‌دهیم. محصولات قطب‌نما با قیمت مناسب و تضمین کیفیت ارائه داده می‌شوند.

بدون امتیاز
Call Now Button