روتل

روتل اسپایدر

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

روتل

نمای شیشه‌ای اسپایدر یکی از نماهای مدرنی است که با سیستم فریم لس ساختاری یکدست از صفحات شیشه‌ای را فراهم می‌کند. نمای اسپایدر در سال‌های اخیر توانسته به یکی از موردتوجه‌ترین نماهای مدرن مبدل شود. نمای شیشه‌ای اسپایدر برای اغلب ساختمان‌های تجاری، اداری مسکونی و… قابل طراحی و اجراست. این نما به‌عنوان سازه‌ای خود ایستا متشکل از قطعات، یراق‌آلات و متریال‌های مختلفی است. در این میان روتل‌ها به‌عنوان یکی از اجزای اصلی نگهدارنده صفحات شیشه‌ای در دسته‌بندی یراق‌آلات اسپایدر جای گرفته است.

روتل‌ها قطعات فلزی هستند که در نگه‌داشتن صفحات شیشه‌ای نما نقش مهمی را ایفا می‌کنند. در این میان این اجزای کوچک و ساده می‌توانند به‌راحتی میزان کیفیت و کارایی نما را مشخص کنند. ازطرفی استفاده از قطعات و یراق‌آلات باکیفیت به طبع در کیفیت نمای اجرا شده بسیار تأثیرگذار هستند.

قطب‌نما به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان قطعات و اجزای نمای شیشه‌ای اسپایدر است. قطعات روتل ساخته شده از مرغوب‌ترین آلیاژهای استیل توسط قطب‌نما با بالاترین میزان کیفیت ارائه داده می‌شود. این قطعات بنابر ساختار و ابعاد قطعات ترکیبی نما همچون ساختار کانکتورهتا به‌صورت سفارشی نیز ساخته می‌شوند. سفارشی‌سازی این قطعات در قطب‌نما یکی از گزینه‌های خرید برای شماست.

روتل-(محصولات-اسپایدر)

ویژگی‌ها و کاربرد

 برای نصب صفحات شیشه‌ای در نمای اسپایدر از اجزای مختلفی طی مراحل بسیاری استفاده می‌شود. پس از زیرسازی نما و نصب کانکتورها، صفحات شیشه‌ای باید روی بازوهای اسپایدر قرار بگیرند. همان‌طور که می‌دانید ساختار بازویی چنگک‌ها مانند مهره می‌ماند و ساختار آن با یک اجزای پیچ مانند تکمیل می‌گردد.

ویژگی‌ها-و-کاربرد

در این میان روتل‌ها نقش پیچ تکمیل‌کننده و نگهدارنده را اجرا خواهد کرد. روتل‌ها نوعی پیچ فلزی هستند که علاوه بر اتصال صفحات شیشه‌ای و نگه‌داشتن آنها سبب انتقال وزن شیشه‌ها به یراق‌آلات اسپایدری خواهند شد.

 این قطعات با انتقال وزن صفحات شیشه به سازه کلی سبب کاهش فشارهای وارده بر قطعات کوچک و مهم‌تر از آن خود صفحات شیشه‌ای می‌شوند. میزان استحکام و کیفیت این قطعات از سقوط شیشه‌ها در نما نیز جلوگیری خواهد کرد. در قطب‌نما قطعات روتل در دو آلیاژ ۳۰۴ و ۳۱۶ ساخته می‌شوند. این قطعات دارای سایزهای متفاوتی هستند و به طور استاندارد برای صفحات شیشه‌ای ۱۰ الی ۲۳ میل مناسب هستند.

این قطعات پس از نصب صفحات شیشه‌ای در قسمت بیرونی شیشه‌ها قرار می‌گیرند. روتل‌ها در اجرای نمای اسپایدر و همچنین اجرای سقف و سایبان‌های شیشه‌ای به روش اسپایدر مورداستفاده قرار می‌گیرند.

خرید روتل اسپایدر

در قطب‌نما امکان سفارشی‌سازی این محصول در تعداد و ابعاد دلخواه برای شما امکان‌پذیر است. این قطعات در قطب‌نما طبق استانداردهای بین‌المللی تولید و عرضه می‌شوند. خدمات پس از فروش و پشتیبانی ۲۴ ساعته از قطب‌نما تضمینی برای خرید محصولات باکیفیت از این مجموعه است.

بدون امتیاز
Call Now Button