دستگیره کرتین وال2

دستگیره‌ کرتین وال

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

دستگیره‌های کرتین وال

 نمای کرتین وال نمونه یک نمای انعطاف‌پذیر در طراحی و اجراست. در اجرای این نما طراحی و اجرای قسمت‌های بازشو به‌راحتی امکان‌پذیر است. این سیستم‌های بازشو نیازمند یراق‌آلات و اجزای خاصی هستند که برای ساختار بازشونده آنها به کار گرفته می‌شود. یکی از این قطعات و اجزا برای نصب قسم‌های بازشو در نما، دستگیره‌های کرتین وال هستند. از این دستگیره‌ها برای بازو بسته کردن آسان قسمت‌های بازشو استفاده می‌شود.

دستگیره‌های نمای کرتین وال به‌عنوان یکی از محصولات برجسته در مجموعه قطب‌نما باتوجه‌به اهمیت و وظیفه آنها در این سیستم ارائه داده می‌شود. این دستگیره‌ها علاوه بر وظیفه زیباسازی دارای عملکردهای بسیاری در جایگاه داخلی سیستم کرتین وال هستند.

دستگیره‌های کرتین وال نقش مهمی در تثبیت و ایجاد اتصال محکم بین سیستم‌های بازشو و استفاده کاربران ایفا می‌کنند. علاوه‌بر آن با طراحی‌های متنوع و زیبا سبب جلب‌توجه و ایجاد زیبایی در نمای داخلی ساختمان می‌شوند. این اجزا با استفاده از مواد باکیفیت با رعایت استانداردهای بین‌المللی ساخته شده‌اند که دارای دوام و استحکام بالایی هستند.

دستگیره‌های-کرتین-وال-(محصولات-کرتین-وال)

ویژگی‌های ساختاری دستگیره‌های کرتین وال

دستگیره‌های نمای کرتین وال یکی از محصولات باارزش و مهمی است که مجموعه قطب‌نما ارائه می‌دهد. این دستگیره‌ها از جنس و با طراحی‌های متنوعی ساخته می‌شوند تا بهترین راهکار برای استفاده در سیستم‌های کرتین وال باشند. استفاده از این دستگیره‌ها بنابر نوع طراحی و سیستم‌های باز شونده دارای ابعاد و اندازه‌های مختلفی هستند.

دستگیره‌های کرتین وال تولید شده در قطب‌نما از مواد باکیفیت و مقاومی همچون آلومینیوم ساخته می‌شوند. این ویژگی سبب گردیده که علاوه بر زیبایی، ایمنی و دوام، بالاترین هماهنگی ظاهری را با نمای اجرا شده داشته باشند.

ویژگی‌های ساختاری دستگیره‌های کرتین وال

طراحی مدرن و زیبایی دستگیری‌های کرتین وال، ظاهری شیک و جذاب به قسمت داخلی نمای ساختمان می‌بخشد. شما می‌توانید دستگیری‌های کرتین وال را بر اساس ابعاد و اندازه قسمت بازشو و حتی سبک معماری ساختمان انتخاب نمایید.

 این دستگیره‌‌ها در قسمت داخلی نما فقط قابل‌اجرا هستند و از آنها جهت باز و بسته کردن قسمت‌های بازشو در نما استفاده می‌گردد. این دستگیره‌ها همچنین از لحاظ کاربردی، نحوه استفاده و محل نصب در داخل ساختمان در دو نوع دستگیره‌های ساده و قفل‌دار ساخته می‌شوند.

دستگیره‌های ساده صرفاً جهت باز و بسته کردن قسمت بازشو مورداستفاده قرار می‌گیرند. دستگیره‌های حاوی قفل‌های ایمنی در قسمت‌های پایینی نما جهت تأمین امنیت ساکنین ساختمان به‌کار گرفته می‌شوند.

 در نهایت می‌توان گفت که دستگیره نمای کرتین وال نقش مهمی را به‌عنوان سیستم امنیتی و عملکرد باز و بسته کردن پنجره‌ها در نمای ساختمان ایفا می‌کند.

خرید دستگیره کرتین وال از قطب‌نما

 شما می‌توانید دستگیره‌های نمای کرتین وال را از قطب‌نما به‌صورت آنلاین یا به‌صورت حضوری تهیه نموده و از کیفیت و قیمت مناسب آنها بهره‌مند شوید. همچنین با مراجعه به وب‌سایت رسمی مجموعه قطب‌نما می‌توانید انواع و مدل‌های مختلف دستگیره‌های نمایی کرتین وال را در ابعاد و طرح‌های گوناگون مشاهده نمایید.

از همین طریق می‌توانید در هر زمان و مکان سفارش خود را ثبت و دراسرع‌وقت تحویل بگیرید. از این طریق به‌راحتی و با اطمینان از کیفیت محصولات قطب‌نما می‌توانید برای پروژه‌های اجرایی خود از این دستگیره‌ها استفاده کنید و از زیبایی و عملکرد آنها بهره‌مند شوید. انتخاب مجموعه قطب‌نما تضمین‌کننده عملکرد بهینه و طول عمر بالای محصولات خریداری شده است.

5/5 - (2 امتیاز)
Call Now Button