اسپانیولیت پنجره

اسپانیولیت پنجره

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

اسپانیولیت پنجره

 قطعات و اجزای بسیاری در ساختار یک پنجره جهت ارائه کارایی بهتر آن نقش دارند. ازجمله یکی از یراق‌آلات کاربردی که شاید در ساختار نهایی پنجره‌ها زیاد به چشم نخورد اسپانیولیت‌ها هستند. این اجزا علاوه بر نقش و نصب در جایگاه اصلی خود می‌توانند در روند، کارایی و عملکرد سایر قطعات دیگر نقش داشته باشند. ساختار این نوع یراق پنجره خود دارای اجزای کوچک‌تری است که در سیستم قفل پنجره‌ها ایفای نقش می‌کنند.

این قطعه فلزی در قطب‌نما بر اساس نوع آلیاژ به‌کاررفته در ساختار آنها دارای کیفیت و عملکردهای متفاوتی هستند. به همین دلیل قطب‌نما همواره در تلاش است تا با استفاده از متریال اولیه باکیفیت یراق‌آلاتی همچون اسپانیولیت‌ها را با بالاترین میزان کیفیت و بازدهی تولید نمایند.

ازآنجاکه این قطعه در سیستم حرکتی و قفل پنجره‌ها تأثیر بسزایی دارد، استفاده از اسپانیولیت های بی‌کیفیت، نامرغوب به‌راحتی سبب اختلال در سیستم حرکتی پنجره می‌گردد. به دنبال آن قطعات درگیر همچون دستگیره و اجزای دیگر آسیب خواهند دید. با خرید چنین قطعاتی از قطب‌نما می‌توانید اطمینان حاصل کنید که تمامی اجزا در جایگاه خود نهایت بازدهی و عملکرد را ارائه خواهند داد.

ویژگی‌ها و کاربرد

اسپانیولیت یک نوع سیستم قفل است که در ساختار پنجره‌ها و درب‌ها استفاده می‌شود. این سیستم معمولاً از جنس فولاد یا آلومینیوم ساخته شده و بر روی قاب پنجره (پروفیل پنجره) در قسمت داخلی آن نصب می‌شود. وظیفه‌ی اصلی اسپانیولت قفل‌کردن پنجره است. این نوع قفل معمولاً از بالا تا پایین روی قاب پنجره قرار می‌گیرد و با باز و بسته کردن پنجره، نوار کوچک اسپانیولیتی را می‌توان در طول پنجره مشاهده کرد.

این سیستم یراق متنوعی از پنجره‌های لولایی تا سبک فرانسوی را پوشش می‌دهد. به عبارتی دیگر می‌توانید قطعات اسپانیولیت را در ساختار اغلب پنجره‌ها مشاهده نمایید.

 اسپانیولیت یک نوع سیستم قفل‌ویراق است که در پنجره‌هاUPVC  یا پنجره‌های آلومینیومی در امتداد طولی پروفیل استفاده می‌شود. این سیستم عمدتاً شامل قسمت‌هایی مانند قفل، دستگیره، زاماک، توپی و بخش‌های دیگری است که در باز و بسته کردن و سیستم حرکتی پنجره‌ها دخیل هستند.

 اسپانیولیت با چسبیدن لنگه به چهارچوب، باعث می‌شود در هنگام بسته‌بودن، پنجره دارای ضریب عایقی بسیار بیشتری باشد و از افتراق حرارتی و صدا جلوگیری می‌کند. به‌عبارت‌دیگر، این ویژگی‌ها می‌توانند به بهبود عملکرد انرژی‌ای و صوتی پنجره‌های دوجداره کمک کنند. این قطعه به‌وسیله جایگاه‌های تعبیه شده روی آن به‌وسیله پیچ‌های محکم به پروفیل پنجره وصل می‌شوند.

همچنین، قطعات خود اسپانیولیت باید در زمان تولید و سوارکردن این بخش بر روی پروفیل، در فواصل معینی از هم قرار گیرند تا عملکرد درست پنجره‌ها تضمین شود. این یراق با کیپر لنگه درگیر شده و موجب می‌شود تا لنگه در و پنجره دوجداره محکم به چارچوب بچسبد.

 قطعات اسپانیولیت ساخته شده در قطب‌نما دارای مزایا و ویژگی‌های خاصی هستند که عبارتنداز:

  • دارای عملکردی باکیفیت و قابل‌اعتماد

  • طول عمر بالا

  • مقام در برابر شرایط محیطی و جوی متفاوت

  • تولید شده در ابعاد و ساختارهای متفاوت

  • نصب و استفاده آسان

خرید اسپانیولیت

قطعات اسپانیولیت عرضه شده توسط قطب‌نما باوجود تنوع ساختاری و ابعادی برای انواع مختلف پنجره‌ها با احتساب ابعاد و نوع بازشو آنها مناسب هستند. با خرید از قطب‌نما گزینه‌ای مناسب برای افزایش ایمنی، عملکرد و دوام پنجره‌های خود انتخاب خواهید کرد. خرید از مجموعه ما بسیار آسان است و باوجود فروشگاه اینترنتی همیشه در دسترس می‌توانید در هر زمان و مکانی سفارش خود را ثبت نمایید.

بدون امتیاز
Call Now Button