کاور-کپ

کاور کپ کرتین وال

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

کاور کپ

 یکی دیگر از عناصر حیاتی و کاربردی در ساختار نمای کرتین وال قطعات باکیفیت کاور کپ هستند. کاور کپ باتوجه‌به استفاده از مواد باکیفیت و طراحی متفاوت به شکل بسیار کاربردی و عملی به‌منظور نمایش و حفاظت از محتوای داخلی نمای اجرا شده استفاده می‌شود. این قطعه همانند هزاران قطعه موردنیاز برای اجرای نماهای شیشه‌ای توسط قطب‌نما تولید یا به‌صورت وارداتی عرضه می‌شود.

در واقع استفاده از کاور کپ در ساختار نمای کرتین وال یک پوشش ساده محسوب نمی‌شود؛ بلکه این اجزا به‌عنوان یک ابزار بصری و تبلیغاتی در اجرای این نما مورداستفاده قرار می‌گیرد. قطعات کاور کپ در اجرای نمای کرتین وال دارای طراحی‌های قابل‌تنظیم و هماهنگ با محتوای نمای اجرا شده هستند.

قطعات کاور کپ، همان‌طور که از نام آنها پیداست جهت کاور دهی یا پوشش‌دهی قسمت‌های خاصی در این نما مورداستفاده قرار می‌گیرند تا ظاهر نما در قسمت بیرونی ساختمان دارای ساختاری یک‌دست باشد.

کاور-کپ-(محصولات-کرتین-وال)
کاربرد-کاور-کپ-در-نمای-کرتین-وال

کاربرد کاور کپ در نمای کرتین وال

در اجرای نمای کرتین وال جهت افزایش ایمنی و استحکام شیشه‌ها از قطعاتی به‌عنوان کنترل حرکت و تنظیم شیشه‌ای استفاده می‌شود. این قطعات کنترلی پرشر پلیت نام دارند. حال می‌توان با استفاده از قطعات و اجزایی همچون کاور کپ به‌راحتی قسمت‌های پرشر پلیت را پوشش‌دهی کرد و این قسمت‌ها را از دید افراد پوشاند.

قطعات اتصالی و نگهدارنده شیشه‌ها دارای قسمت‌های مختلف از جمله سوراخ‌هایی برای اتصال به بدنه نما هستند. ازاین‌رو کاور کپ می‌تواند به‌راحتی با ساختاری هماهنگ با نمای اجرا شده تمامی این قسمت‌ها را بپوشاند. این عناصر می‌توانند به‌عنوان طراحی نما نیز در نظر گرفته شوند.

از طرفی دیگر با به‌کارگیری کاور کپ در ساختار نما و پوشاندن درزهای مابین پیچ و اتصالات پرشر پلیت‌ها به‌نوعی نما را عایق‌تر خواهند کرد. در نمای کرتین وال استفاده از دو نوع کاور کپ‌های دوکی و شیدر موجود است.

 به عبارتی دیگر استفاده از کاور کپ به‌عنوان یک عنصر اساسی در طراحی بیرونی نمای کرتین وال در نمایش خطوط افقی و عمودی نما دارای اهمیت ویژه‌ای است. کاور کپ‌های موجود در قطب‌نما علاوه بر تنوع در نوع و ساختار آنها، از جنس و طراحی‌های خاصی نیز برخوردارند. درنهایت این اجزا در نمای شیشه‌ای کرتین وال به‌عنوان عنصری مهم سبب جلب‌توجه و بهبود ظاهر بصری نما می‌گردد.

خرید

 برای خرید انواع کاور کپ و دیگر قطعات و اجزای موردنیاز برای اجرای نمای کرتین وال از مجموعه قطب‌نما می‌توانید به‌راحتی از طریق راه‌های ارتباطی مختلف این مجموعه اقدام نمایید. وجود راه‌های ارتباطی مختلف در مجموعه قطب‌نما سبب گردیده تا مشتریان در هر شرایط، مکان و زمانی به‌راحتی بتوانند خرید خود را ثبت نمایند.

شما می‌توانید به‌صورت تماس تلفنی شماره موجودهای موجود در وب‌سایت قطب‌نما، ارسال پیام به ایمیل مربوطه یا از طریق ارتباط مستقیم با فروشندگان فروش اقدام به خرید محصولات موردنظر خود نمایید. همچنین می‌توانید جهت خرید آنلاین از فروشگاه آنلاین مجموعه قطب‌نما استفاده کنید. استفاده از ترکیب و متریال مرغوب سبب افزایش مقاومت، استحکام و ماندگاری قطعات عرضه شده در قطب‌نما گردیده است. در قطب‌نما علاه بر کیفیت می‌توانید از خدمات پس از فروش و قیمت‌های مناسب به نسبت سایر فروشندگان دیگر بهره‌مند شوید.

5/5 - (2 امتیاز)
Call Now Button