چسب-بوتیل

چسب بوتیل

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

چسب بوتیل

ازآنجاکه ساختار پنجره‌های دوجداره و سه جداره دارای ماهیت عایقی هستند. این عناصر علاوه بر جلوگیری از هدررفت انرژی و عایق صدا از ورود هرگونه گردوغبار به داخل ساختمان نیز جلوگیری خواهند کرد. تمامی این عملکردها نتیجه استفاده و در کنار هم قرارگرفتن یراق‌آلات و اجزای خاص پنجره‌ها هستند. در این میان عناصری همچون چسب بوتیل به‌عنوان درزگیر می‌تواند این وظیفه را در ساختار پنجره‌ها به عهده بگیرد.

چسب بوتیل با ساختار دوطرفه از ورود هرگونه ذرات و گردوغبار به داخل ساختمان جلوگیری خواهد کرد. همچنین این ساختارها به‌منظور جلوگیری از ورود رطوبت یا سروصدا مورداستفاده قرار می‌گیرند. بااین‌حال اگر به دنبال فروشنده‌ای معتبر برای خرید چسب بوتیل هستید، قطب‌نما گزینه‌ای معتبر، قابل‌اطمینان و همیشه در دسترس است. چسب بوتیل عرضه شده در قطب‌نما دارای ویژگی‌های برجسته‌ای است که توانسته آنها را به انتخابی برتر برای نصب و اجرای پنجره‌ها تبدیل کند.

چسب بوتیل

ویژگی‌ها و کاربرد

 یکی از ویژگی‌های اساسی چسب بوتیل که آن را به یک انتخاب مطلوب برای استفاده در زیرساخت‌های شیشه‌ای، به‌خصوص در زمینه عایق‌بندی، تبدیل می‌کند، انعطاف‌پذیری بالا و خاصیت ارتجاعی فوق‌العاده‌ی آنها است. این خصوصیات به این چسب امکان می‌دهد که در مقابل فشارهایی که از انبساط و انقباض فضای هوای شیشه‌های عایق ناشی می‌شود، مقاومت کنند.

همچنین، این چسب انعطاف و چسبندگی مطلوب خود را در برابر شرایط مختلف محیطی حفظ می‌کند. از طرفی، به‌عنوان یک گزینه اقتصادی، چسب بوتیل برای تولیدکنندگان شیشه دوجداره یک انتخاب مناسب و پرطرف‌دار است. چراکه با این محصل ساده با نصبی آسان و سریع می‌توانید راندمان کلی عایقی پنجره را بهبود ببخشید.

 چسب دوطرفه بوتیل که برای نصب پنجره‌های دوجداره و شیشه‌های چندلایه در پنجره و درها استفاده می‌شود، نقش حیاتی در ایجاد فضای میان‌لایه‌های شیشه دارد. در ساختار شیشه‌های دوجداره، سه جداره و چند جداره، حفظ فاصله بین لایه‌ها بسیار اهمیت دارد و به دلیل حساسیت بالا، از جداکننده‌های مخصوص (اسپیسرها) در میان آنها استفاده می‌شود.

ویژگی و کاربردها چسب بوتیل

این لایه‌های شیشه که برای چسبیدن به اسپیسر شیشه دوجداره نیاز دارند، از طریق درزگیرهایی غیرقابل‌نفوذ (چسب بوتیل) جای می‌گیرند. چسب دوطرفه بوتیل قطب‌نما به علت عملکرد عالی، دوام، امنیت و سهولت استفاده از آن، بسیار موردتوجه قرار گرفته است. قیمت این نوع چسب بسته به شرایط مختلف متغیر است.

مهم‌ترین ویژگی‌ها و مزایای استفاده از چسب بوتیل دوطرفه قطب‌نما عبارت است از:

 • مناسب برای قاب‌های بدون تخلیه و زهکشی

 • عالی بودن نتیجه نهایی و عدم نیاز به پوشش‌های اضافی پس از نصب

 • پاسخگویی در قبال قطعاتی که نیاز به ازبین‌بردن فاصله دارند.

 • قابلیت رنگ‌پذیری و پاک‌کردن لکه‌های حاصل بلافاصله پس از اجرای آن

 • نصب فوری بر روی چوب‌های روکش‌دار بدون نیاز به مواد خاص

 • تحمل وزن بالا تا ۲۰۰۰pa

 • دارای دوام و طول عمر بیش از ۲۰ سال (بسته به کیفیت و برند تولیدکننده)

 مهم‌ترین کاربردهای چسب بوتیل برای پنجره‌های دوجداره و سه جداره عبارتند‌از:

 • این چسب بوتیل برای نصب و اتصال واحدهای شیشه‌ای دوجداره به پنجره‌های چوبی در محیط‌های مختلف مسکونی یا صنعتی بسیار مناسب هستند.

 • این چسب بوتیل برای نصب انواع شیشه‌ها از جمله لمینت، شیشه‌های کنترل خورشیدی، شیشه‌های با میزان انتشار کم، شیشه‌های پلی کربناتی، در محیط کارخانه‌ها یا محل زندگی مناسب است.

 • این چسب بوتیل برای نصب و اتصال واحدهای دوجداره و شیشه‌های منفرد به پنجره‌های فلزی بسیار کارآمد هستند.

 • چسب بوتیل قطب‌نما برای نصب و اتصال قاب‌های داخلی و خارجی در محیط‌ها مختلف گزینه مناسبی هستند.

خرید چسب بوتیل

چسب بوتیل عرضه شده در قطب‌نما از طریق فروشگاه اینترنتی این مجموعه قابل خریداری است. این چسب دارای ساختار نواری شکل و موجود در رنگ مشکی است. چسب‌های درزگیر بوتیل در این فروشگاه در جعبه‌های ۱۲۰ رولی، ۲۰ و ۱۶ رولی موجود است. میزان کیفیت این محصولات بسیار بالاست و به‌عنوان محصولاتی چند بار مصرف باقدرت چسبندگی بالا عرضه می‌شوند.

بدون امتیاز
Call Now Button