پنجره-آلومینیومی-دوجداره-لولایی-پیوت

پنجره پیوت آلومینیومی دوجداره لولایی

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

پنجره آلومینیومی دوجداره لولایی پیوت

پنجره آلومینیومی دوجداره لولایی پیوت از قطب‌نما یکی از بهترین گزینه‌ها برای ایجاد زیبایی، ایمنی و کاربردی‌بودن در هر فضایی است. این محصول از آلومینیوم و شیشه‌های دوجداره طراحی شده و دارای ویژگی‌های منحصربه‌فردی است که آن را از سایر محصولات مشابه متمایز می‌کند. طراحی دوجداره، رعایت استانداردهای لازم و جزئیات فنی، مهندسی و مقاومتی سبب ارتقای کیفیت و عملکرد این محصولات گردیده است.

قطب‌نما به‌عنوان تولیدکننده متریال اولیه این محصولات همواره از برترین و باکیفیت متریال‌ها برای ساخت آنها استفاده می‌کند. این امر سبب گردیده تا پنجره آلومینیومی دوجداره لولایی پیوت به یک گزینه مناسب، بادوام و مقاوم در ساختمان مبدل شود. پنجره آلومینیومی دوجداره لولایی پیوت با طراحی زیبا و دقیق از قطب‌نما گزینه‌ای شگفت‌انگیز برای تمامی ساختمان‌ها و فضاهاست.

ساختار پیوت شامل پنجره‌هایی است که لنگه بازشونده آن حول محور چرخشی وسط قاب پنجره به حرکت در می‌آید. مکانیزم بازشوی پنجره آلومینیومی دوجداره لولایی پیوت قطب‌نما متفاوت از پنجره‌های معمولی است. پس اگر به دنبال ساختاری متفاوت و درعین‌حال جذاب هستید همین حالا می‌توانید پنجره آلومینیومی دوجداره لولایی پیوت را از قطب‌نما سفارش دهید.

پنجره-آلومینیومی-دوجداره-لولایی-پیوت

مکانیزم حرکتی پنجره دوجداره پیوت

پنجره آلومینیومی دوجداره لولایی پیوت از جمله پنجره‌های لولایی با چهارچوب مربعی و دایره‌ای طراحی می‌شود. این پنجره‌ها به دلیل سیستم حرکتی آنها به نام پنجره‌های محوری نیز خوانده می‌شوند. سیستم حرکتی پنجره‌های پیوت به‌صورت محوری، چرخشی یا لولا محوری طراحی می‌شود.

ازآنجاکه سیستم حرکتی و اتصال لنگه باز شونده پنجره به قاب اصلی آن در وسط پنجره قرار می‌گیرد، طراحی آنها نیازمند دقت بالایی است. ازاین‌رو کارشناسان و طراحان قطب‌نما در این نمونه از محصول خود به‌صورت دقیق جایگاه اتصال لولا محوری پنجره را جهت حرکت لنگه باز شونده تعیین می‌کنند.

اندازه‌گیری دقیق و تعیین جایگاه سیستم محوری و چرخشی این پنجره‌ها جهت تحمل میزان وزن و تعیین اندازه و ابعاد آنها بسیار حائز اهمیت است. پس از تعیین جایگاه دقیق محور چرخشی این پنجره‌ها باز و بسته کردن آنها برای کاربران بسیار ساده و آسان است.

شما باید توجه داشته باشید که این پنجره‌ها برای مکان‌ها و محیط‌هایی نصب می‌شود که دارای محدودیت مکانی برای باز و بسته کردن لنگه پنجره نداشته باشند. شما به‌راحتی با چرخش لنگه باز شونده به‌صورت ۱۸۰ درجه می‌توانید آن را باز و بسته نمایید. لولاهای محوری در دو قسمت بالا و پایین لنگه بازشونده در وسط قاب پنجره قرار می‌گیرد.

ویژگی‌های پنجره آلومینیومی پیوت

پنجره آلومینیومی دوجداره لولایی پیویت یکی از محصولات تولیدی با ساختاری لوکس، متفاوت و بسیار زیبا از قطب‌نما است. شایان‌ذکر است که این پنجره‌ها توسط قطب‌نما به‌صورت سفارشی در طراحی، اندازه و ابعاد بزرگ‌تر نیز ساخته می‌شود. مهم‌ترین ویژگی‌های این محصول عبارت‌اند از:

ویژگی‌های-پنجره-آلومینیومی-پیوتویژگی‌های-پنجره-آلومینیومی-پیوت
 • یکی از مهم‌ترین مشخصه‌ها و ویژگی‌های این محصول از قطب‌نما استفاده از پروفیل‌های مختلف آلومینیومی در ساخت آنهاست. قطب‌نما از انواع پروفیل‌های آلومینیومی ترمال‌بریک و نرمال بریک در ضخامت‌های متفاوت بسته به ابعاد و اندازه پنجره و صفحات شیشه‌ای استفاده می‌کند.

 • پنجره‌های دوجداره پیوت در قطب‌نما به دو شکل مربعی و دایره‌ای طراحی می‌شود. یکی دیگر از ویژگی‌های قابل‌ذکر این محصولات در قطب‌نما محل قرارگیری لولای محوری و جهت باز و بسته‌شدن لنگه باز شونده است. به این صورت که لوله‌های محوری هم در سمت بالا و پایین و هم در قسمت طرفین پنجره قابل طراحی است. بنابراین شما می‌توانید پنجره‌های لولایی پیوت را به دو سمت بالا و پایین و در جهت طرفین چپ و راست باز و بسته نمایید.

 • یراق‌آلات مورد استفاده در این پنجره‌های دوجداره همان لولاهای محوری و یراق‌آلات قابل‌استفاده برای چرخش لنگه‌ها هستند. به همین دلیل پنجره‌های پیوت را می‌توان در مقایسه با بسیاری از پنجره‌های دیگر به دلیل عدم نیاز به یراق‌آلات بیشتر گزینه‌ای به‌صرفه معرفی نمود.

 • از طرفی به دلیل انتقال تمامی وزن شیشه پنجره و لنگه بازشونده روی یراق‌آلات آن باید از قطعات باکیفیت و مرغوب استفاده شود. قطب‌نما نیز در این زمینه ترجیحاً از یراق‌آلات باکیفیت و فولادی استفاده می‌کند.

 • رنگ پروفیل‌های قابل‌استفاده در این پنجره نیز همانند محصولات دیگر قطب‌نما بسیار متنوع است. به این عنوان شما می‌توانید پنجره‌های لولایی پیوت را در رنگ دلخواه به طور سفارشی خریداری نمایید.

مزایای پنجره لولایی پیوت

مهم‌ترین مزایای پنجره آلومینیومی دوجداره لولایی پیوت محدودیت ابعاد دهانه ورودی آنهاست. پنجره‌های لولایی پیوت به دلیل ابعاد بزرگ‌تر با محدودیت دهانه بازشو مواجه هستند؛ ازاین‌رو امنیت این پنجره‌ها به طور چشمگیری افزایش می‌یابد.

از مزایای پنجره آلومینیومی دوجداره لولایی پیوت قطب‌نما می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • دارای اشکال هندسی متنوع

 • طراحی زیبا جهت افزایش زیبایی بصری و تزیینی محیط داخلی ساختمان

 • قابلیت چرخش ۱۸۰ درجه لنگه‌های بازشونده

 • عایقحرارتی مناسب در صورت بسته‌شدن آن به دلیل استفاده از پروفیل‌های باکیفیت

 • ارائه چشم‌انداز کامل و مناسب

 • نیاز به انرژی کمتر برای باز و بسته کردن لنگه بازشوی آن

 • دارای طول عمر و ماندگاری بالا

 • قابلیت تهویه مناسب هوای داخلی ساختمان

 • قابلیت آسان شستشو و تمیزکردن آن به دلیل چرخش کامل لنگه‌های بازشونده

 • نصب و اجرای سریع و آسان باتوجه‌به سیستم منحصربه‌فرد و ساده آنها

مزایای-پنجره‌های-لولایی-پیوت

کاربردهای پنجره پیوت لولایی

از پنجره‌های لولایی پیوت می‌توان باتوجه‌به عدم وجود محدودیت مکانی جهت باز کردن لنگه‌های آن در هر محیط و هر ساختمانی استفاده نمود. براین‌اساس می‌توان گفت که پنجره آلومینیومی دوجداره لولایی پیوت قابل‌استفاده در فضاها و ساختمان‌های زیر هستند.

کاربردهای-پنجره-لولایی-پیوت
 • قابل‌اجرا به‌عنوان دریچه‌های بازشو در نماهای شیشه‌ای مانند نماهای کرتین وال

 • قابل‌اجرا به‌عنوان دریچه‌های تهویه در ساختمان‌های مختلف محیط‌هایی مانند راه‌پله‌ها، لابی و راهروها

 • قابل‌استفاده در انواع محیط‌های اداری

 • قابل‌استفاده در فضاهای داخلی و محدود جهت تهویه هوا

 • قابل‌استفاده در سالن‌های کنفرانس

 • ساختمان‌های مسکونی

 • ساختمان‌های مرتفع و

 • پنجره‌های سقفی

با وجود تمامی این ویژگی‌ها و مزایا باید توجه داشته باشید که مجموعه قطب‌نما محصولات خود را با استفاده از متریال تولیدی توسط خود به بازار عرضه می‌کند. یکی از مهم‌ترین نکات مثبت و مزایای خرید از مجموعه قطب‌نما دریافت محصولاتی متفاوت باکیفیت و استاندارد است.

همچنین باید در نظر داشته باشید تا کارشناسان و طراحان قطب‌نما همواره در تلاش‌اند تا مناسب‌ترین، بهترین و باکیفیت‌ترین محصولات را باتوجه‌به نوع کاربری و نیاز شما ارائه دهند. تضمین کیفیت و میزان طول عمر از جمله نکاتی است که قطب‌نما توانسته تا به امروز رضایت کامل مشتریان خود را به دست آورد. شما نیز می‌توانید انواع مختلف پنجره آلومینیومی دوجداره لولایی پیوت را باتوجه‌به بودجه موردنظر خود در طرح، رنگ و ابعاد موردنیاز از قطب‌نما خریداری نمایید.

پروژه های اجرا شده

پروژه پنجره دوجداره مهرشهر
پروژه مهرشهر کرج

درب و پنجره الومینیومی

پروژه پنجره دوجداره کرج
پروژه کرج

درب و پنجره الومینیومی

پروژه پنجره دوجداره لواسان
پروژه لواسان

درب و پنجره الومینیومی

پروژه جردن پنجره
پروژه جردن

درب و پنجره الومینیومی

پروژه پنجره دوجداره کشویی
پروژه‌های کشویی

درب و پنجره الومینیومی

5/5 - (1 امتیاز)
Call Now Button