پنجره-دوجداره-آلومینیومی-لولایی-خلیجی

پنجره خلیجی دوجداره آلومینیومی

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

پنجره دوجداره آلومینیومی لولایی خلیجی

با افترا به عناصر معماری بی‌نظیر و به‌کارگیری نوآورانه طراحی مدرن پنجره دوجداره آلومینیومی لولایی خلیجی یکی از منحصربه‌فردترین محصولات قطب‌نماست. این پنجره‌ها بادقت فنی بالا و استفاده از جدیدترین فناوری‌ها در ساختار شیشه دوجداره با ویژگی‌های عایقی ساخته شده است. پنجره دوجداره آلومینیومی لولایی خلیجی قطب‌نما در سال‌های اخیر توانسته به‌عنوان گزینه‌ای محبوب در ساختمان‌ها و منازل مسکونی گسترش یابد.

تهیه و تولید متریال اولیه توسط خود قطب‌نما برای ساخت این پنجره‌ها و تنوع در طراحی و اجرای آنها سبب متمایزشدن قطب‌نما از سایر تولیدکنندگان مشابه گردیده است. این پنجره‌ها به نام پنجره خلیجی یا پنجره‌های شاه‌نشین نیز خوانده می‌شوند. پنجره دوجداره خلیجی یا شاه‌نشین قطب‌نما نه‌تنها از مزایای پنجره‌های دوجداره به‌عنوان ایزوله حرارتی و صوتی بهره‌مند هستند؛ بلکه با طراحی خلیجی فرصتی بهتر برای داشتن منظره و چشم‌اندازهای اطراف را فراهم می‌کنند.

پنجره خلیجی از دسته پنجره‌های دوجداره‌ای هستند که از چند لنگه مشابه تشکیل شده است. ساختار این پنجره به‌گونه‌ای است که از زیربنای اصلی ساختمان خارج شده و حالت بیرون‌زدگی ایجاد می‌کند. این دسته از پنجره‌ها به دلیل زیبایی و طراحی منحصربه‌فرد از محبوبیت بالایی برخوردارند.

پنجره-دوجداره-آلومینیومی-لولایی-خلیجی

ویژگی‌های ظاهری پنجره دوجداره خلیجی

پنجره دوجداره خلیجی آلومینیومی قطب‌نما با ویژگی‌های ظاهری منحصربه‌فرد و شگفت‌انگیز به‌عنوان نماد زیبایی در معماری مدرن شناخته شده‌اند. این پنجره‌ها با ساختاری که به شکل چند لنگه در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند سبب جلب‌توجه هر فردی به سمت خود می‌شوند.

مهم‌ترین ویژگی‌های ظاهری این پنجره‌ها به شرح زیر هستند:

ویژگی‌های-ظاهری-پنجره-دوجداره-خلیجی
 • پنجره خلیجی به طور استاندارد به دلیل تبعیت از این طراحی حداقل از سه لنگه تشکیل می‌شوند. لنگه اول و لنگه آخری مانند دیواره‌ای زاویه‌دار در اطراف لنگه وسطی قرار می‌گیرند.

 • طراحی خلیجی برای این پنجره‌ها امکان ایجاد یک دهانه زیبا برای مشاهده مناظر اطراف و نورردهی بیشتر داخل ساختمان را فراهم می‌کند. این امر باعث افزایش جلوه و زیبایی خارجی ساختمان می‌گردد. جالب‌است بدانید پنجره‌های خلیجی برای اولین‌بار در دوران معماری ویکتوریا قرن‌های ۵ تا ۱۵ میلادی بسیار رواج یافتند.

 • امروزه نیز در معماری مدرن از این پنجره‌ها در انواع ساختمان‌های مختلف استفاده می‌شود.

 • در قطب‌نما بدنه و فریم اصلی این پنجره‌ها از آلومینیوم باکیفیت و محکم ساخته شده است. علاوه‌برآن در ساختار اصلی این پنجره‌ها از شیشه‌های دوجداره با لایه‌های عایقی حرارتی بسیار بالا و آب‌بندی اطراف شیشه تشکیل استفاده شده است.

 • از بارزترین ویژگی‌های ظاهری این محصول در قطب‌نما وجود الگو، طراحی‌های متنوع و سازگار با انواع ساختمان‌ها و دکوراسیون‌هاست. این امر قطب‌نما و محصولات تولیدی آن را به انتخابی ایده‌آل و به‌روز برای هر سبک معماری و سلیقه‌ای تبدیل کرده است.

 • پنجره خلیجی به طور برآمدگی در انواع اشکال ذوزنقه، متساوی‌الساقین، مستطیلی به طور خلاصه اشکال چندضلعی بیش از دو گوشه و اشکال منحنی تشکیل‌شده‌اند.

 • اغلب ساختار لنگه‌های بازشونده نیز با استفاده از یراق‌آلات لولایی ساخته می‌شوند.

 • و در نهایت یکی از ویژگی‌های ظاهری ثابت تمامی محصولات از جمله درب و پنجره‌های قطب‌نما، تنوع رنگی و ابعاد آنهاست. از آنجا که قطب‌نما تولیدکننده متریال اولیه تمامی محصولات خود است، با ارائه انواع پروفیل‌های رنگی متناسب با هر سلیقه و سبک معماری پنجره‌های خلیجی را ارائه می‌دهد.

 • همچنین مجموعه قطب‌نما قادر است تا انواع پنجره خلیجی را متناسب با محل نصب و سلیقه شما در هر ابعاد و اندازه‌ای طراحی نماید.

ویژگی‌های-ظاهری-پنجره-دوجداره-خلیجی2

ویژگی‌های فنی و ساختاری محصول

پنجره دوجداره آلومینیومی لولایی خلیجی قطب‌نما علاوه بر طراحی ویژه، گزینه‌ای هوشمندانه برای ساختمان‌ها با برخورداری از ویژگی‌های فنی و ساختاری منحصربه‌فرد هستند. مهم‌ترین ویژگی‌های فنی و ساختاری این محصول از قطب‌نما به شرح زیر است.

ویژگی‌های-فنی-و-ساختاری-محصول
 • مهم‌ترین مشخصه ساختاری این پنجره‌ها استفاده از ساختار دوجداره در طراحی آنهاست. شیشه‌های دوجداره بافاصله مشخص از یکدیگر قرار می‌گیرند. رعایت این فاصله مناسب باعث افزایش عایق حرارتی و صوتی پنجره می‌شود.

 • مابین فضای خالی شیشه‌های دوجداره در ساختار این پنجره‌ها از گاز آرگون پر شده است. این گاز سبب افزایش خاصیت عایقی پنجره خلیجی در برابر گردوغبار، حرارت و حتی صدا می‌گردد.

 • سیستم قفل ‌و یراق‌آلات مورداستفاده برای این پنجره‌ها اغلب از سیستم یراق‌الات لولایی هستند. به همین دلیل پنجره خلیجی از سیستم ایمنی پیشرفته‌ای برخوردارند و امنیت ساختمان را تضمین می‌کنند.

 • پنجره خلیجی با طراحی مدرن و سیستم باز و بسته‌شدن آسان کاربری آسان و راحتی را برای شما فراهم خواهند کرد.

 • پروفیل‌های آلومینیومی قابل‌استفاده برای ساخت فریم این پنجره‌ها نیز سبب افزایش مقاومت ساختاری آنها در برابر ضربات، فشار و حتی اشعه‌های خورشید می‌گردد. قطب‌نما با استفاده از پروفیل‌های آلومینیومی بادوام سبب افزایش طول عمر پنجره‌های خلیجی می‌شود.

شایان‌ذکر است در فضاهای محدودیت برای باز و بسته کردن درب‌های پنجره می‌توانید به کمک قطب‌نما انواع بازشوهای مختلف را در ساختار این پنجره به کار بگیرید.

مزایای پنجره خلیجی دوجداره

همان‌طور که اشاره شد پنجره دوجداره آلومینیومی لولایی خلیجی قطب‌نما دارای ساختاری برجسته‌تر از دیوار بیرونی ساختمان است. این پنجره‌ها به شکل چندضلعی، کمانی یا هلالی طراحی می‌شوند. همین ساختار ظاهری سبب گردیده تا این محصولات از مزایای بسیاری برخوردار باشند. براین‌اساس استفاده از پنجره دوجداره آلومینیومی لولایی خلیجی قطب‌نما در ساختمان مزایای مختلفی دارد که عبارت‌اند از:

 • به دلیل ابعاد بزرگ دارای خاصیت نورگیری و تهویه بالایی برای ساختمان هستند.

 • طراحی متفاوت خلیجی چه به شکل زاویه‌دار و چه به شکل هلالی معماری ساختمان شما را را زیباتر و متفاوت خواهد کرد.

 • استفاده از پنجره خلیجی نه‌تنها سبب افزایش زیبایی بصری نمای بیرونی و داخل می‌شود؛ بلکه احساس وسعت فضا را در داخل ساختمان بهبود می‌بخشد. این ویژگی به دلیل معماری و طراحی منحصربه‌فرد این پنجره‌هاست.

 • پنجره‌های خلیجی به‌عنوان نمای تزیینی هم در قسمت داخلی و هم نمای بیرونی عمل می‌کنند.

 • شما می‌توانید این فضای خاص و برآمده را با چیدمان گلدان‌ها ، مبلمان مرتبط و یا اشیای زینتی آراسته و تزیین نمایید. در نتیجه استفاده از پنجره خلیجی به‌عنوان عنصر معماری منحصربه‌فرد زیبایی و استانداردهای زندگی را در درون ساختمان افزایش می‌دهد.

 • استفاده از طراحی متفاوت این پنجره‌ها در ساختمان‌ها و ویلاها سبب افزایش ارزش‌افزوده ساختمان موردنظر نیز می‌گردد.

 • خاصیت دوجداره شیشه‌ها و عایقی این پنجره‌ها نیز سبب صرفه‌جویی و به‌حداقل‌رساندن اتلاف انرژی می‌گردد.

مزایای-پنجره-دوجداره-خلیجی

کاربردهای پنجره خلیجی آلومینیومی

پنجره خلیجی آلومینیومی دوجداره به دلیل ابعاد بزرگ خود در بسیاری از مکان‌های موجود در ساختمان‌های متفاوت مورداستفاده قرار می‌گیرند. از طرفی ابعاد بزرگ این پنجره‌ها برای محیط‌ها و مکان‌هایی که دارای فضاهای کوچک و محدودی هستند، مناسب نخواهند بود.

برای این منظور ساختمان‌ها و ویلاهایی با چشم‌اندازهای زیبا، محیط‌های مسلط بر مناظر طبیعی، سالن‌های بزرگ، پنت‌هاوس‌ها، بالکن‌ها یا تراس‌ها گزینه‌های خوبی برای نصب پنجره‌های خلیجی قطب‌نما هستند. براین‌اساس بسیاری از کاربردهای رایج و محیط‌های قابل‌تأیید برای نصب پنجره‌های خلیجی عبارت‌اند از:

کاربردهای-پنجره-دوجداره-خلیجی
 • قابل‌نصب در اتاق نشیمن و سالن‌ها در خانه‌ها و ساختمان‌های مسکونی، به‌عنوان استفاده از چشم‌اندازهای زیبا و وسعت فضای داخلی

 • قابل‌نصب در اتاق‌خواب برای افزایش نور طبیعی

 • قابل‌نصب در مکان‌های خدماتی مانند رستوران‌ها، کافه‌ها برای لذت از چشم‌اندازهای بیرونی و جلب مشتریان

 • قابل‌استفاده در مکان‌های هنری مانند اتاق‌های کار یا اتاق استودیو

 • قابل‌اجرا در واحدهای اقامتی یا تجاری مانند هتل‌ها

استفاده از پنجره دوجداره آلومینیومی لولایی خلیجی قطب‌نما سبب اعطای ظاهری لوکس، شیک و دلنشین به محیط موردنظر می‌گردد. این پنجره‌های دوجداره نه‌تنها به زیبایی و شکوفایی محیط کمک خواهند کرد؛ بلکه سبب بهره‌وری از نور طبیعی بیشتر و افزایش ارتباط با محیط خارجی می‌گردند.

مجموعه قطب‌نما متعهد به تولید پنجره‌های خلیجی باکیفیت بالا، اقتصادی، مقاوم و زیبا هستیم. همچنین طراحی قطب‌نما باتوجه‌به استانداردهای بین‌المللی و نیاز شما گستره متنوعی از رنگ‌ها و ابعاد را در اختیار شما قرار می‌دهد. شما نیز می‌توانید متناسب با بودجه و نیاز خود با اطمینان کامل انواع مختلف پنجره دوجداره آلومینیومی لولایی خلیجی را از قطب‌نما به‌صورت سفارشی خریداری نمایید.

پروژه های اجرا شده

پروژه پنجره دوجداره مهرشهر
پروژه مهرشهر کرج

درب و پنجره الومینیومی

پروژه پنجره دوجداره کرج
پروژه کرج

درب و پنجره الومینیومی

پروژه پنجره دوجداره لواسان
پروژه لواسان

درب و پنجره الومینیومی

پروژه جردن پنجره
پروژه جردن

درب و پنجره الومینیومی

پروژه پنجره دوجداره کشویی
پروژه‌های کشویی

درب و پنجره الومینیومی

5/5 - (1 امتیاز)
Call Now Button