پرشر-پلیت

پرشر پلیت کرتین وال

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

پرشر پلیت

اجرای نمای کرتین وال نیازمند دقت، توجه و مهم‌تر از آن به‌کارگیری اجزا و قطعات مناسبی است. هر کدام از اجزای این نما در مرحله خاص و در جایگاه مناسب خود باید نصب شوند. قطعات پرشر پلیت یکی دیگر از اجزا یا یراق‌آلات مهم نمای کرتین وال محسوب می‌شوند. به طور خلاصه می‌توان گفت که پرشر پلیت سبب افزایش استحکام و ایمنی صفحات شیشه‌ای نما می‌گردند.

البته ناگفته نماند که استفاده از این قطعه در تمامی روش‌های اجرایی کرتین وال رایج نیست. از پرشر پلیت صرفاً در نمای کرتین وال فیس کپ استفاده می‌گردد. بااین‌حال قطعه پرشر پلیت را می‌توان یکی از یراق‌آلات اختصاصی این نما به شمار آورد. جهت مشاهده و خرید پرشر پلیت می‌توانید به‌راحتی از طریق قطب‌نما برای پروژه‌های خود اقدام نمایید.

پرشر-پلیت
کاربرد-پرشر-پلیت-در-نمای-کرتین-وال

کاربرد پرشر پلیت در نمای کرتین وال

 در نمای شیشه‌ای کرتین وال فیس کپ، صفحات شیشه‌ای در مراحل پایانی اجرای نما نصب خواهند شد. در این مرحله پس از نصب شیشه‌ها نوبت به نصب قطعاتی همچون پرشر پلیت خواهد رسید. پرشر پلیت در نمای کرتین وال نوع فیس کپ به‌عنوان یک یراق مهم و اساسی استفاده می‌شود.

قطعه پرشر پلیت دارای ساختار چنگکی حاوی سوراخ‌های ریزی برای قرارگیری پیج و مهره‌های مخصوص است. از این قطعه به‌منظور تثبیت و ایجاد اتصالی قوی و محکم بین پانل‌های شیشه‌ای در ساختار کرتین وال استفاده می‌گردد. با استفاده از پرشر پلیت شیشه‌های این نما به‌صورت مطمئن و ایمن‌تری در جایگاه خود تثبیت خواهند شد. درنتیجه قطعات پرشر پلیت از هرگه لغزش و جابه‌جایی ناخواسته و در نهایت جداشدن صفحات شیشه‌ای از نما جلوگیری خواهند کرد. این یراق به‌عنوان مرحله آخر و البته اساسی در اجرای نمای کرتین وال مورداستفاده قرار می‌گیرد تا اطمینان از پایداری نمای اجرا شده حاصل شود.

مزایای استفاده از پرشر پلیت

این قطعات دارای ساختار فلزی و ساخته شده در ابعاد گوناگونی هستند. بنابر ساختار نما و محاسبات انجام شده این قطعات به‌صورت اختصاصی ساخته و بکار گرفته می‌شوند. از مهم‌ترین مزایای استفاده از این قطعه در نمای کرتین وال علاوه بر فیکس کردن صفحات شیشه‌ای، کاهش هزینه‌های تعمیر یا بازسازی است.

به عبارتی ساده‌تر در صورت وقوع خطرات احتمالی و شرایط محیطی دشوار مانند باد، طوفان یا زلزله از افتادن یا شکسته‌شدن صفحات شیشه‌ای جلوگیری خواهد کرد. درنتیجه شما در چنین شرایطی ملزم به پرداخت هزینه‌های بسیار برای تعمیر یا بازسازی نما خواهید بود.

همچنین فیکس کردن کامل صفحات شیشه‌ای درون قاب‌های نگهدارنده شیشه‌ها از ورود هرگونه گردوغبار، هوا و صدا به داخل ساختمان جلوگیری خواهد کرد. این ساختارهای کاربردی دارای ساختاری شبیه به پروفیل‌های ساده هستند. نصب دقیق پرشر پلیت نیازمند دقت و مهارت بالایی است.

مزایای-استفاده-از-پرشر-پلیت

خرید قطعات پرشر پلیت

قطب‌نما به‌عنوان مجری نماهای مدرن یکی از بزرگ‌ترین تأمین‌کنندگان متریال موردنیاز برای طراحی و اجرای انواع نماهای ساختمانی بخصوص شیشه‌ای کرتین وال است. تمامی اجزای ریز و یراق‌آلات مصرفی تا بیشترین متریال مصرفی را می‌توانید برای اجرایی‌کردن پروژه‌های خود از قطب‌نما خریداری نمایید.

ثبت سفارش و خرید از قطب‌نما به‌صورت حضوری و غیرحضوری امکان‌پذیر است. این امر سبب افزایش روند خرید و سهولت آن برای مشتریان می‌گردد. مجموعه قطب‌نما با استفاده از مواد باکیفیت و فناوری‌های روز دنیا محصولات خود را با قیمتی مناسب عرضه می‌نماید.

5/5 - (2 امتیاز)
Call Now Button