اکسپنشن

اکسپنشن

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

اکسپنشن کرتین وال

مجموع قطب‌نما در سال‌های اخیر به‌عنوان یکی از تولیدکنندگان برجسته انواع قطعات و تجهیزات نمای کرتین وال در بازار شناخته شده است. این مجموعه باعرضه محصولاتی باکیفیت با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته توانسته رضایت مشتریان خود را جلب و جایگاه مناسبی در صنعت ساختمانی به دست آورد. یکی از قطعاتی که می‌توان از مجموعه قطب‌نما تهیه نمایید قطعات اکسپشن یا بسط‌های نمای کرتین وال هستند.

این قطعات باکیفیت و استحکام بالا برای ایجاد یکپارچگی در سازه نمای شیشه‌ای استفاده می‌شوند. از طریق مجموعه قطب‌نما می‌توانید این قطعات را با اطمینان و اعتماد کامل به آنها با کیفیتی بالا خریداری نمایید. مجموعه قطب‌نما همواره به‌عنوان یکی از تأمین‌کنندگان متریال اولیه برای اجرای پروژه‌های ساختمانی درصدد است تا کیفیت محصولات خود را حفظ نماید.

اکسپنشن-(محصولات-کرتین-وال)

ویژگی ها و کاربرد محصول

 همان‌طور که می‌دانید صفحات شیشه‌ای به کمک ستون‌های عمودی و افقی نما اجرا می‌شوند. در تولید قطعات ساختمانی اصول و استانداردهای خاصی برای ساخت و تولید آنها در نظر گرفته شده است. در این راستا قطعاتی همچون لامل‌های عمودی یا همان مولیون‌ها در سازه‌های نمای شیشه‌ای دارای محدودیت‌های خاصی هستند.

میزان طول این لامل‌های عمودی به دلیل تحمل وزنی، افزایش مقاومت و استانداردهای لازم در نما دارای محدودیت‌هایی است. به عبارتی ساده‌تر شما نمی‌توانید مولیون‌ها یا لامل‌های عمودی را در هر طول و سایزی که در نظر داشته باشید، خریداری نمایید. این لامل‌های عمودی در طول‌های مشخصی تولید و ساخته می‌شوند.

حال برای استفاده از آنها در نماهای مرتفع و ساختمان‌های بلند از بست‌ها یا قطعاتی مانند اکسپنشن‌ها استفاده می‌گردد. قطعات اکسپنشن یا بست‌های نمای کرتین وال از جمله اجزای اصلی در سیستم این نما محسوب می‌شوند. این قطعات جهت ایجاد انعطاف‌پذیری و پایداری در نما به کار گرفته می‌شود. از بست‌ها و اکسپنشن‌ها به طور معمول در نقاط اتصال مولیون‌ها یا پروفیل‌های عمودی استفاده می‌گردد. وظیفه اصلی اکسپشن‌ها حفظ تعادل و جبران تغییرات طولی پروفیل‌ها در نماهای بلند و مرتفع است.

ویژگی-ها-و-کاربرد-محصول

در کنار این اتصال از دیگر ویژگی‌های اکسپنشن‌ها می‌توان به انعطاف‌پذیری، توانایی جذب تغییرات ابعادی سازه‌های نمای شیشه‌ای اشاره نمود.

 از دیگر کاربردهای اصلی قطعات اکسپنشن نما، جلوگیری از شکسته‌شدن یا تخریب نمای ساختمان با اتصال اصولی و استاندارد پروفیل‌های فلزی است. در نهایت اکسپنشن‌ها در نمای ساختمان‌های مرتفع به‌جای استفاده از پروفیل‌های طویل و ضعیف، با اتصالی محکم سبب افزایش انعطاف‌پذیری و پایداری سازه در برابر تغییرات طولی و عمودی می‌شوند.

با استفاده از این قطعات تمامی تنش‌ها و تغییرات ناشی از دما و فشار بر روی لامل‌های عمودی و افقی نما به حداقل خود خواهد رسید. این قطعات تولیدی در قطب‌نما همانند محصولات دیگر جهت اجرای نمایی استاندارد و مقاوم از فلزات مقاومی همچون فولاد ساخته می‌شود.

خرید اکسپنشن از قطب نما

 ما در مجموعه قطب‌نما به‌عنوان واردکننده و تولیدکننده انواع قطعات و اجزای کرتین وال از طریق راه‌های ارتباطی مختلف امکان خرید آسان را برای مشتریان فراهم نموده‌ایم. درصورتی‌که شما در طول فرایند اجرای پروژه یا در ابتدای طراحی این نما به اکسپشن‌ها نیاز داشته باشید، می‌توانید به‌صورت حضوری و غیرحضوری محصول خود را خریداری و تحویل بگیرید.

با مراجعه به درگاه اینترنتی قطب‌نما می‌توانید با مشاهده تمامی اجزا و محصولات موجود سفارش خود را ثبت نمایید تا دراسرع‌وقت برای شما ارسال گردد. ارتباط با مجموعه قطب‌نما به‌سادگی در کمترین زمان و به هر روشی که برای مشتریان ممکن است امکان‌پذیر خواهد بود.

بدون امتیاز
Call Now Button