اسپیسر

اسپیسر

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

اسپیسر

 در نمای شیشه‌ای به طور معمول از شیشه‌های دوجداره و سه جداره استفاده می‌گردد. استفاده ساختار دو جداره و سه جداره بودن این شیشه‌ها جهت افزایش عمکلرد حرارتی و صوتی نما بسیار رایج است. حال برای نصب صفحات شیشه‌ای به‌صورت دوجداره و سه جداره از یراق‌آلات و اجزای خاصی استفاده می‌شود. در این میان یکی از مهم‌ترین قطعات جهت ایجاد فاصله و جلوگیری از برخورد صفحات شیشه‌ای چند جداره در نمای کرتین وال اسپیسرها نام دارند.

این قطعات به‌آسانی و به طور بسیار مؤثر از خراب‌شدن و آسیب‌پذیری صفحات شیشه‌ای جلوگیری می‌کنند. قطعات فلزی اسپیسر عملکردی مشابه به مواد فاصله گذار را ایفا می‌کنند؛ اما به دلیل مقاومت و انعطاف‌پذیری بالا در برابر ضربات و تغییرات حرارتی بسیار تأثیرگذار هستند. قطب‌نما تولیدکننده و ارائه‌دهنده تمامی قطعات و اجزای لازم برای طراحی و اجرای صفر تا صد نماهای کرتین وال هستند. در این میان انواع مختلف اسپیسرها باتوجه‌به ویژگی‌های ساختاری و ظاهری آنها توسط قطب‌نما تولید و عرضه می‌گردد.

اسپیسر-(محصولات-کرتین-وال صفحه توضیحات اصلی)

کاربرد و ساختار اسپایسر در نمای کرتین وال

 قطعات اسپیسر در نمای کرتین وال از جمله یراق‌آلات کوچک اما درعین‌حال کاربردی در این نما محسوب می‌شوند. اسپیسرهای نمای کرتین وال به‌عنوان فاصله گذار میان‌لایه‌های شیشه‌ای در دو نوع پلاستیکی و فلزی ساخته می‌شوند. قرارگرفتن این قطعات مابین لایه‌های شیشه‌ای سبب افزایش خاصیت عایقی نما و ساختمان می‌شوند.

با ایجاد فاصله میان صفحات شیشه‌ای فضای خلآ مابین این لایه‌ها ایجاد می‌شود که با استفاده از گاز آرگون یا کریپتون پر خواهند شد. همین امر به طور چشمگیری سبب افزایش راندمان حرارتی ساختمان، کاهش مصرف انرژی‌ها و عایق بودن آن در برابر صدا و دما می‌شود.

 اسپیسرها باتوجه‌به طراحی و زیرسازی نمای اجرا شده دارای ضخامت‌های مختلفی هستند. شما می‌توانید متناسب با نوع طراحی و مختصات دقیق نمای کرتین وال از انواع سایزهای مختلف این قطعات در قطب‌نما بهره‌مند شوید.

کاربرد-و-ساختار-اسپایسر-در-نمای-کرتین-وال

قبل از قرارگیری و نصب اسپیسرها مابین لایه‌های شیشه‌ای فضای درونی آنها به‌وسیله مواد رطوبت‌گیر پر خواهد شد. این امر نیز از ایجاد رطوبت و ایجاد قطرات بخار آب مابین لایه‌های شیشه‌ای و سمت داخلی نما جلوگیری می‌کند. در نهایت می‌توان از مهم‌ترین مزایا و کاربرد اسپیسرها به‌عنوان نگهدارنده صفحات شیشه‌ای در مقابل ضربات و آسیب‌های ناشی از تکان‌های احتمالی اشاره نمود.

وجود این لایه مابین صفحات شیشه‌ای در صورت وقوع خطرات و تکان‌های ناشی از زلزله از برخورد صفحات شیشه‌ای و شکسته‌شدن آنها جلوگیری می‌کند. اسپیسرهای فلزی قطب‌نما با استفاده از فلز آلومینیوم بسیار مقاوم، ضدزنگ با ساختار وزنی سبک ساخته می‌شوند. این قطعات علاوه بر جلوگیری از ایجاد رطوبت و برخورد شیشه‌ها، به طور چشمگیری از اتلاف انرژی در ساختمان نیز جلوگیری خواهند کرد.

خرید اسپیسر از قطب‌نما

 شما می‌توانید با اطمینان کامل و بدون مراجعه حضوری از طریق وب‌سایت رسمی قطب‌نما انواع اسپیسرهای باکیفیت را سفارش دهید. با مراجعه به درگاه اینترنتی قطب‌نما می‌توانید تنوع گسترده‌ای از اسپیسرها را مشاهده و بر اساس نیاز پروژه خود آنها را انتخاب نمایید. به همین شیوه پروسه خرید شما ادامه دارد. پس از ثبت سفارش خود در کمترین زمان ممکن کارشناسان ما محصولات موردنیاز را برای شما ارسال خواهند کرد.

قطب‌نما باتوجه‌به مجری پروژه‌های مختلف و قدرت تولید و کنترل کیفیت محصولات تولید شده می‌تواند گزینه‌ای قابل‌اطمینان به‌عنوان تولیدکننده محصولات ایمن و پایدار باشد.

5/5 - (2 امتیاز)
Call Now Button